Podobno zwyczaj noszenia ślubnych obrączek narodził się w starożytności. Już 2 tysiące lat temu ludzie dostrzegali w okrągłych ozdobach oznakę ciągłości i wierności. Dość szybko zaczęli również eksperymentować z różnymi metalami i wtapianiem w nie kosztownych kamieni. Mimo długiej i bogatej historii obrączki nie ewoluowały znacznie na przestrzeni wieków. Większość z nas dalej hołduje tradycji i na palec partnera zakłada ponadczasową biżuterię odporną na ulotne trendy. W salonach W.KRUK wymarzone modele znajdą zarówno zwolennicy klasyki, jak i pary szukające elegancji z drobnym twistem. Najbardziej wymagający skorzystają z możliwości personalizacji: od indywidualnego dobrania koloru kruszcu, aż po zdobienia wykonane na zamówienie.

Obrączki ślubne na zamówienie – pełna personalizacja w salonach W.KRUK


Materiały prasowe Vistula i W.KRUK

Mistrzowie jubilerstwa W.KRUK spełniają życzenia zakochanych od 1840 roku. Lata doświadczenia pokazały, że nawet najbardziej dobrane pary nie zawsze zgadzają się w kwestii wyboru obrączek. Zdarza się, że panna młoda ma ochotę na wyraziste zdobienie, a pan młody wolałby pozostać przy najskromniejszej wersji (lub odwrotnie). Niekiedy w poszukiwaniu perfekcyjnej biżuterii odwiedzają dziesiątki jubilerów i ciągle nie mogą zdecydować się na jeden model. I chociaż cały proces jest spowity lśniącą poświatą, a tym samym bardzo przyjemny, to z czasem może się wydawać, że łatwiej było znaleźć miłość życia niż „tę jedyną”… obrączkę.


Materiały prasowe Vistula i W.KRUK

Z myślą o niezdecydowanych, kreatywnych i mających bardzo sprecyzowane oczekiwania W.KRUK oferuje usługę personalizacji. Po przyjściu do salonu para młoda będzie mogła zapoznać się ze wzornikami dostępnych w ofercie obrączek, a następnie dostosować je do własnych potrzeb. Wystarczy kilka kroków, by stworzyć absolutnie niepowtarzalny komplet. Oto krótka instrukcja dla wszystkich szykujących się do wesela. Jakich pytań możecie spodziewać się w salonie W.KRUK?


Materiały prasowe Vistula i W.KRUK

  • Zacznijcie od profilowania. Obrączki mogą być wklęsłe, zaokrąglone lub płaskie. Dodatkowo mogą pojawić się na nich precyzyjne zdobienia. Indywidualnie dobrane są również szerokość i rozmiar.
  • Z jakiego kruszcu mają być wykonane Wasza obrączki? Do wyboru macie złoto żółte, białe, różowe i wielobarwne, a także srebro i platynę.
  • Jakie wykończenie preferujecie? Obrączki mogą być zupełnie gładkie, fazowane lub diamentowe. Złotnicy podejmą się również matowienia. W takim wypadku możecie zdecydować się na wyrazisty efekt piaskowania, subtelne satynowanie lub szczotkowanie. 
  • Jeśli macie ochotę na odrobinę blasku, W.KRUK proponuje wzbogacenie modeli brylantami lub cyrkoniami.


Materiały prasowe Vistula i W.KRUK

Zobacz także:

  • Czy chcecie, by na obrączce pojawił się grawerunek? Bez wątpienia jest to sposób na nadanie biżuterii jeszcze bardziej indywidualnego charakteru. Data ślubu, imię wybranka, „kocham Cię” czy inna ulubionej sentencja – wszystko to może znaleźć się na Waszych pierścionkach.


Materiały prasowe Vistula i W.KRUK

  • Na koniec pomyślcie o personalizacji pudełeczka na obrączki Waszymi imionami. Dzięki temu możecie mieć wyjątkową pamiątkę z dnia zaślubin.


Materiały prasowe Vistula i W.KRUK

Rabaty dla młodych par w salonach W.KRUK

To nie jedyna dobra wiadomość dla nowożeńców. Dla każdej pary przygotowano zniżkę -25% na obrączki i -20% na biżuterię ślubną (przy złożeniu zamówienia na obrączki). Z okazji pierwszej rocznicy ślubu możecie spodziewać się kuponu z rabatem -20% na złote dodatki i -15% na zegarki.


Materiały prasowe Vistula i W.KRUK

Pamiętajcie, że w W.KRUK dodatkowo zyskujecie dożywotnią opiekę. Jeśli obrączki będą wymagały odświeżenia, korekty rozmiaru czy polerowania, udaj się do salonu W.KRUK. Serwis jest bezterminowy, a eksperci polskiej marki pozostają do dyspozycji klientów.

Więcej informacji znajdziesz na wkruk.pl.