Victoria's Secret w Rossmannie

Victoria's Secret to jedna z najbardziej pożądanych marek wśród kobiet. Bielizna Victoria's Secret jest bardzo kobieca i seksowna, dzięki czemu jest marzeniem wielu z nas. Niestety sklepy Victoria's Secret mieszczą się tylko w Warszawie, dlatego nie dla każdego te produkty są dostępne. Dlatego informacja o tym, że Victoria's Secret pojawi się w drogeriach Rossmann ucieszyła wszystkich.

Victoria's Secret w Rossmannie - kiedy promocja?

Promocja Victoria's Secret w Rossmannie wystartowała już 16 listopada i potrwa do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów. Jeśli zależy wam na upolowaniu produktów Victoria's Secret w Rossmannie warto się pospieszyć. 

Victoria's Secret w Rossmannie również online

Produkty Victoria's Secret znajdziecie również na stronie internetowej Rossmanna. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło: "Victoria's Secret".

Co zatem kupimy w najnowszej promocji Rossmann?

Victoria's Secret w Rossmannie - co kupimy?

W promocji Rossmann będziemy miały okazję kupić damskie akcesoria Victoria's Secret nawet za połowę ceny. Dostaniemy między innymi:

  • etui na paszport Victoria's Secret - w cenie o 49,99 zł
  • plecaki Victoria's Secret - w cenie od 99,99 do 129,99 zł
  • kosmetyczki Victoria's Secret - w cenie 74,99 zł
  • portfele Victoria's Secret - w cenie 69,99 zł
  • torebki Victoria's Secret - w cenie od 74,99 do 99,99 zł

Musimy przyznać, że ceny produktów Victoria's Secret w Rossmannie są naprawdę atrakcyjne, chociaż warto podkreślić, że nie są to produkty ze skóry naturalnej.

Skorzystacie z najnowszej promocji Victoria's Secret w Rossmannie?