Victoria Beckham wspomina szalone czasy Spice Girls

Victoria Beckham udzieliła wywiadu w programie śniadaniowym "This Morning", w którym z rozbawieniem skomentowała swój wizerunek z czasów, gdy była członkinią Spice Girls. Przyznała, że chociaż darzy tamte stylizacje sentymentem, zdecydowanie nie chciałby do nich wracać.

Patrzę na te zdjęcia i się uśmiecham. To była podróż, doprowadziła mnie tu, gdzie jestem teraz i uświadomiła mi, że dość często mniej znaczy lepiej.

Zapytana o największy problem w makijażu swoim i koleżanek z zespołu odpowiedziała:

W Spice Girls było o wiele za dużo było konturówki! O wiele za dużo!

Jeśli chodzi o konkretny make up szczególnie mocno zapadła jej w pamięć gala American Music Awards w 1998 roku:

To był to prawdopodobnie mój najgorszy makijaż w historii. Było po prostu za dużo wszystkiego. Dużo na oczach, dużo na ustach, dużo rumieńców, ale wiesz, to były lata 90.

Opisywany przez Beckham look oraz inne jej kultowe stylizacje możecie zobaczyć w naszej galerii.

Victoria Beckham o procesie starzenia się

Victoria Beckham słynie nie tylko z charakterystycznego stylu, ale także racjonalnego podejścia do medycyny estetycznej. Wygląda pięknie i naturalnie, a co najważniejsze – dalej przypomina siebie. Zapytana o swoje podejście do procesu zmian związanych ze starzeniem się odpowiedziała:

Chcę wyglądać jak najlepsza wersja siebie. Chcę dbać o to, co już mam. Naprawdę nie chcę niczego zmieniać. I nic mi nie jest. Lubię uczucie starzenia się. Wszyscy będą się starzeć.

Czy zgadzacie się z podejściem gwiazdy?

Poniżej wywiad, w którym Victoria Beckham opisuje 6 kultowych stylizacji z czasów Spice Girls.