Usuń wampiry energetyczne: co jest skuteczne?

Wampiry energetycznie podstępnie wkradają się do naszego życia i żerują na naszych emocjach. Wykorzystują nasze dobre intencje i empatię, tylko po to, by zaspokoić swoje własne potrzeby. Po każdym spotkaniu z wampirem jesteśmy wykończone psychicznie i fizycznie, a nie rzadko takie kontakty odbijają się na naszym zdrowiu. Kto tego doświadczył, ten wie co, to znaczy. Dlatego, jeśli chcesz zadbać o swoje dobre samopoczucie, rozwiązanie jest proste. Usuń wampiry energetyczne ze swojego życia. Niestety, czasem nie potrafimy zlokalizować wampira energetycznego, mimo że ewidentnie odczuwamy skutki jego działania. W takiej sytuacji musimy zablokować mu dostęp do naszych zasobów, aby nie mógł się nimi żywić. Najlepszym rozwiązaniem, które usunie ten kłopot, są kulki wykonane z folii aluminiowej.

Zobacz także: 

Usuń wampiry energetyczne. Instrukcja krok po kroku

Gdy odpowiednio zablokujesz dostęp do swoich zasobów, to na dobre pozbędziesz się wampirów energetycznych ze swojego życia. Nawet jeśli jakiś pojawi się w twoim otoczeniu, to nic się nie stanie, ponieważ będziesz chroniona. Magiczna energia kulek z aluminium otoczy cię nieprzenikalną i niewidzialną bańką, której zadaniem będzie odbijanie wysysających mocy wampira. Jednak nie mogą to być zwykłe kulki. Zanim ich działanie będzie skuteczne, musisz wykonać z nich amulet ochronny. Pierwsze co musisz zrobić to określić swoją intencję. Musi być ona precyzyjna i jasno sformułowana. W innym przypadku kierowane intencje się rozproszą, a działanie amuletu nie będzie tak skuteczne.

  1. Oczyść swoje myśli.
  2. Przygotuj na stole folię aluminiową.
  3. Wypowiedz swoją intencję.
  4. Odmierz 21 cm folii i oderwij ją.
  5. Wykonaj to 3 lub 7 razy.
  6. Ponownie wypowiedz swoją intencję.
  7. Posyp każdy kawałek folii szczyptą soli, która ma działanie oczyszczające.
  8. Zwiń 3 lub 7 kulek i noś je zawsze przy sobie.
  9. Jeśli masz przeczucie, że wampir energetyczny ma dostęp do twojego domu, włóż kulki do kuchennej szuflady.

W ciężkich przypadkach zaleca się włożenie do kuli ząbku czosnku. Aby działanie było ciągłe, należy co 2 tygodnie oczyścić ze złej energii i ponownie obdarzyć intencją amulet.

Przeczytaj także: