Życzenia Meghan i Harryego dla królowej Elżbiety II

Książę i księżna Sussex, czyli Meghan Markle i książę Harry postanowili złożyć życzenia babci królowej Elżbiecie II w dniu jej 93. urodzin. Para zrobiła to w bardzo naturalny i nieformalny sposób na swoim koncie na Instagramie.

„Wszystkiego najlepszego Wasza wysokość, Mamo, Babciu. Życzymy Ci wspaniałego dnia! Harry i Meghan”. Książęca para nie była osamotniona w udostępnianiu życzeń urodzinowych dla Elżbiety II – zrobili to także inni członkowie rodziny królewskiej. Jednak to życzenia Meghan Markle i Harry’ego wzbudziły największy entuzjam wśród internautów.

„Wspaniała dedykacja, tak prawdziwa i odpowiednia do okazji.”, „Jaka piękna wiadomość – tak naturalna, nieformalna i autentyczna.”, „Takie życzenia sama napisałabym dla kogoś w mojej rodzinie lub dla przyjaciół.”, czytamy w setkach pozytywnych komentarzy pod postem.

Archiwalne zdjęcia królowej Elżbiety

W poście Meghan i Harry pokazali też archiwalne zdjęcia królowej Elżbiety II, m.in. to pochodzące z parady wojskowej w Królewskiej Akademii Wojskowej w Sandhurst w kwietniu 2006 roku. Na tej fotografii królowa uśmiecha się do dorosłego już Harry’ego w mundurze, a on odwzajemnia uśmiech babci.

Są też zdjęcia z dzieciństwa książąt Williama i Harry’ego oraz wspaniały portret z młodości brytyjskiej królowej.

Z kolei oficjalne konto na Instagramie całej rodziny królewskiej pokazało zdjęcie z balkonu pałacu Buckingham. Są na nim książę Filip, królowa Elżbieta, mały książę George i jego siostra Charlotte oraz książę Harry.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing a very happy 93rd birthday to Her Majesty The Queen! Credit: PA

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Kwi 21, 2019 o 12:39 PDT