Fazę przeistoczenia: kiedy pliki komputerowe zyskują kształt realnego, papierowego magazynu i pojawiają się w kioskach. I fazę... Sama nie wiem, jak ją nazwać najlepiej: może fazą rozmowy, kontaktu. Ta chwila następuje, kiedy otwieracieCLAUDIĘ i zaczynacie ją czytać. Właśnie wtedy jesteśmy najbliżej.

My, cały zespół CLAUDII, i Wy, nasze CZYTELNICZKI. I pomyśleć, że ten cudowny cykl budowania więzi i dzielenia się wszystkim, co ważne, trwa już 18 lat. Symboliczna data. Dojrzewania. Otwierania kolejnych drzwi. Bardzo Wam dziękuję za tak wierne i prawdziwie przyjacielskie towarzyszenie nam w tej podróży. Dziękuję za wszystkie listy, e-maile, uwagi, ale też wszystkie myśli czy uśmiechy, które pojawiły się po przeczytaniu jakiegoś materiału. Nawet za ciasta, które upiekłyście na podstawie naszych przepisów.

A skoro jesteśmy przy smakowaniu życia – skosztujcie, proszę, popisowych dań największych gwiazd. Przygotowały je na nasze WSPÓLNE URODZINY. Z życzeniami, dobrą energią i sympatią. W końcu tak często u nas goszczą, że to także ich święto :)