Osoby urodzone w grudniu w przeciwieństwie do aury tego miesiąca, mają w sobie sporo ciepła i światła. Tylko jeden dzień w miesiącu działa im całkowicie na złość i nie da się przed tym uciec. Urodzeni w grudniu muszą strzec się tego 1 dnia. Los się od nich odwraca, ale z jednym ważnym wyjątkiem. Kiedy jest pechowy dzień dla grudniowych jubilatów?

Urodzeni w grudniu muszą strzec się tego 1 dnia

Grudniowi jubilaci mają ogrom zalet i mówi się, że zbierają wszystko to, co najlepsze w całym roku. Uważani są za dusze towarzystwa, liderów, odważnych pionierów, tytanów pracy i rekiny biznesu. Potrafią poradzić sobie w każdych warunkach, nie tracąc jednak wrażliwości na krzywdę innych i optymizmu. 

Urodzeni w grudniu są także osnuci mgłą tajemnicy i kryją w sobie sporo mniej słonecznych cech. Są wyjątkowo wrażliwi na działanie pecha, a jeden dzień w ich miesiącu szczególnie im nie sprzyja. Najgorszy dzień dla grudniowych jubilatów to 13 grudnia, który obecnie wypada w środę. Wtedy Los się od nich odwraca, więc trzeba się mocno strzec na każdym kroku.

Grudniowy pechowy dzień 13. nie musi nawet wypadać w piątek, żeby namieszać w życiu osób urodzonych w tym miesiącu. Ta data ściąga na nich wszelkie możliwe niedogodności i trudy. Tylko wąska grupa osób jest chroniona przed jego ponurym wpływem.

Zobacz też:

Los się odwraca od grudniowych solenizantów, ale jest 1 wyjątek

Kto nie musi obawiać się pechowego dnia wśród osób urodzonych w grudniu? Chodzi oczywiście o szczęśliwców, którzy urodzili się dokładnie 13 grudnia. Pech nie dosięgnie ich tego dnia, ponieważ są to ich urodziny. Dlatego omija ich najbardziej pechowy dzień w roku dla wszystkich Strzelców i Koziorożców. Co przynosi im ta data?

Astrolodzy zdradzają, że osoby urodzone 13 grudnia wyróżnia wysoki intelekt, poczucie moralności, sprawiedliwości oraz skromność. Jubilaci z tego dnia są godni zaufania, zrównoważeni i łagodni. Więcej robią dla innych niż dla siebie, dlatego często są zabiegani. Mają sporo energii i nie lubią się nudzić. Co ważne, widzą szklankę do połowy pełną, a każdą sytuację potrafią odwrócić na swoją korzyść. To dlatego pech ich nie dotyczy, a 13 grudnia mają wielkie szczęście.

Zobacz także:

Przeczytaj także: