Urban Outfitters co to za marka?

Urban Outfitters to popularny na świecie koncept z różnbymi markami, która obecnie ma ponad dwieście sklepów w Stanach (skąd pochodzi), Kanadzie i Europie. Kupimy tam ubrania i dodatki damskie, męskie oraz świetne akcesoria i produkty domowe np. dywany i lampy. Dodatkowo w stylowych i eklektycznie urządzonych sklepach Urban Outfitters znajdziemy płyty winylowe, zabawki dla zwierząt czy sprzęt elektroniczny.

Sukces naszej marki opiera się na połączeniu autorskich kolekcji mody damskiej i męskiej, z kultowymi markami zewnętrznymi oraz vintage, a także kosmetykami i elementami wyposażenia wnętrz. Dzięki takiemu podejściu możemy wykraczać poza aktualne trendy rynkowe, stawiając na rozwój oraz ekspansję, zarówno w Europie, jak i na świecie. Elektrownia Powiśle to fascynujący projekt, a Polska to doskonale rozwijający się kraj, którego mieszkańcy z pewnością polubią atmosferę, jaką tworzymy w naszych sklepach – mówi Emma Wisden z Urban Outfitters.

Urban Outfitters otwiera się w Polsce: gdzie i kiedy?

Na razie nie podano dokładnej daty otwarcie dwupoziomowego sklepu Urban Outfitters w Polsce, znane jest jednak miejsce - koncept będzie się znajdował w przestrzeni Elektrowni Powiśle, o postinudstrialnym designie, która znajduje się na warszawskim Powiślu, jak wskazuje sama nazwa. W tym samym budynku swoją przestrzeń otworzy skandynawski Weekday (dla fanów mody ulicznej). Swój nowy sklep otworzy też w Elektrowni Powiśle COS i Marc O'Polo Denim. 

Zapowiada się świetne miejsce na zakupy w stolicy. Będzie informować o datach otwarcia!