Artykuł promocyjny

Laseroterapia oraz mezoterapia połączona z podaniem do skóry substancji aktywnych to dwa zabiegi, z których przez lata mojej praktyki pacjenci korzystają najchętniej. Nic w tym dziwnego. Laseroterapia stale się rozwija, przynosząc coraz bardziej spektakularne efekty terapii. Z kolei niezwykle szerokie spectrum substancji aktywnych, którymi dysponujemy w trakcie mezoterapii pozwala na poprawę wyglądu w wielu kwestiach. Wystarczy choćby wspomnieć o klasycznym zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego, odżywianiu skóry przy pomocy koktajli witaminowych czy zyskującym coraz większe zainteresowanie regenerowaniu skóry osoczem bogatopłytowym. Biorąc jednak pod uwagę czas jaki potrzebny jest na rekonwalescencję pozabiegową w przypadku lasera, a także konieczność wykonywania serii zabiegów i związany z tym faktem czas trwania całkowitej terapii wielu pacjentów nie decyduje się na obie te metody przez co nie uzyskuje wymarzonych wyników. Na szczęście na rynku pojawiła się przełomowa technologia P.L.E.A.S.E.® Professional, która zaskoczyła swoimi możliwościami nawet największych profesjonalistów w branży.

Na czym polega unikalność lasera P.L.E.A.S.E.® Professional?

Jest to jedyne urządzenie na świecie, pozwalające na połączenie laseroterapii z podaniem substancji aktywnych w trakcie jednego zabiegu. W ten sposób łączy benefity stymulacji laserowej oraz odżywiania skóry charakterystycznego dla mezoterapii. Już to samo w sobie czyni laser unikatem, niemniej nie jest to wszystko co urządzenie nam oferuje. Użyta w nim technologia SmartPoration™ wycina w skórze mikropory, a pulsacyjna praca urządzenia daje tkance czas na odprowadzenie ciepła w trakcie zabiegu.

Rezultat? Brak karbonizacji skóry, która uniemożliwiała nakładanie na nią substancji aktywnych oraz mikropory zajmujące od 1% do 15% tkanki poddanej zabiegowi. Warto zwrócić także uwagę na zupełnie nowy poziom, na jaki wkroczyła suplementacja składników aktywnych w trakcie tego zabiegu. Owocuje ona bowiem ich 100 razy lepszym wchłanianiem niż w trakcie metody transdermalnej i to bez względu na wielkość cząsteczek stosowanej substancji, a także znacznie bardziej równomiernym rozprowadzeniem preparatu. Dodatkowo czas rekonwalescencji skrócony został do maksymalnie 48 godzin od zabiegu. Laser zapewnia pełne bezpieczeństwo zabiegu i nie wywołuje powikłań. Dlatego znalazł się w mojej klinice, gdzie cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony pacjentów.

Dr Agnieszka Nalewczyńska

Lekarz medycyny estetycznej, ginekolog.

Więcej o laserze na: https://etancelle.pl/p-l-e-a-s-e-professional/