Magia barw jest nieoceniona, ale i niedoceniona. Dzięki poczynionej analizie możemy poznać swoją przeszłość, a to pozwoli nam inaczej spojrzeć na nasze obecne życie. Jak tego dokonać? To proste. Twój ulubiony kolor wskazuje, kto był twoją miłością w poprzednim wcieleniu.

Zobacz także:

Dlaczego twój ulubiony kolor wskazuje, kto był twoją miłością w poprzednim wcieleniu?

Nie od dzisiaj wiadomo, że ulubiony kolor wskazuje, kto był twoją miłością w poprzednim wcieleniu. Dzieje się tak, ponieważ energia barw oraz generowane przez nie wibracje przekraczają czas i rzeczywistości.  Co więcej, silnie rezonują z nami oraz kształtują sposób postrzegania i oceny tego, co się dzieje tu i teraz. Zatem dzięki wnikliwej analizie barw możemy w prosty sposób dowiedzieć się, z kim byliśmy w związku w poprzednim wcieleniu. Niejedna odpowiedź może cię zaskoczyć.

Przeczytaj także: 

Kto był twoją miłością w poprzednim wcieleniu? Analiza barw

Poniżej znajduje się wykaz barw, ale tylko twój ulubiony kolor wskaże ci, kto był twoją miłością w poprzednim wcieleniu. 

Beżowy

Kolor beżowy wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z wikliniarzem, bednarzem lub cukiernikiem. Wasz związek był wybuchowy, ponieważ mieliście zupełnie odmienne temperamenty. Gdyby wówczas dozwolone były rozwody, z pewnością skorzystalibyście z tej opcji.

Biały

Kolor biały wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z mleczarzem, młynarzem lub krawcem. Długo walczyliście o wasz zawiązek i w końcu pobraliście się z miłości. Niestety los wcześnie was rozdzielił i nie doczekaliście się potomstwa.

Zobacz także:

Brązowy

Kolor brązowy wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z karczmarzem, chłopem pańszczyźnianym lub poborcą podatkowym. Dzięki nielicznym, ale skutecznym machlojkom męża żyło wam się dostanie i spokojnie. Twój mąż był powszechnie szanowany, a jego splendor spływał także na ciebie.

Czarny

Kolor czarny wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z grabarzem, katem lub kapłanem. Twoim zadaniem było zajmowanie się domem i pilnowanie, aby nikt nie przeszkadzał mężowi po pracy. Nie była to wdzięczna praca, ale przynajmniej miałaś święty spokój i dach nad głową.

Czerwony

Kolor czerwony wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z królem, księciem lub innym arystokratą. Wszyscy zazdrościli ci udanego małżeństwa, wielkiego bogactwa i tytułów. Jednak niewiele osób wiedziało, że gwarancją twojego bezpieczeństwa było urodzenie następcy.

Fioletowy

Kolor fioletowy wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z alchemikiem, zielarzem lub magiem. Twoim głównym zadaniem była pomoc mężowi. Jednak dzięki znajomości tajnych receptur i eliksirów, często pomagałaś innym kobietom podczas porodu i w połogu.

Niebieski

Kolor niebieski wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z marynarzem, podróżnikiem lub odkrywcą nowych krain. W takim małżeństwie wiodłaś samotne życie z dala od ukochanego. Na szczęście mogłaś liczyć na pomoc dzieci, a mieliście ich sporą gromadkę. 

Pomarańczowy

Kolor pomarańczowy wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z garncarzem, artystą lub pasterzem. Twój mąż miewał humory, a co gorsza nie zarabiał wiele, więc musiałaś imać się wielu profesji. Jednak wasz dom i obejście było najpiękniejsze w całej okolicy.

Różowy

Kolor różowy wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z artystą, pustelnikiem lub przywódcą duchowym. Wasze małżeństwo było całkiem zwyczajne do czasu kiedy twój ślubny postanowił zmienić świat. Swoim życiem chciał dać świadectwo innym. Jego postawa pchnęła cię w ramiona kochanka.

Zielony

Kolor zielony wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z doradcą króla, urzędnikiem państwowym lub rycerzem. Twoje życie było silnie związane z dworem i zawsze miałaś coś do roboty. Szczególnie że twój mąż cenił sobie twoje zdanie i wszelkie sprawy państwowe omawialiście, leżąc w małżeńskim łożu.

Żółty

Kolor żółty wskazuje, że w poprzednim wcieleniu byłaś w związku z lekarzem, cyrulikiem lub kowalem. Twój mąż z misją i oddaniem pomagał innym, a ty wiernie stałaś przy jego boku. Gdy zaczęliście żyć dostatnio, otworzyłaś przytułek dla sierot oraz pomagałaś młodym pannom wejść w dorosłe życie.

Sprawdź: