Ulubiona pomadka Kate Middleton 

Jak donoszą brytyjskie media, księżna Kate pozostaje wierna swoim ulubionym markom kosmetycznym. Usta, zazwyczaj neutralne, balansujące ciemny makijaż oka, podkreśla pomadkami firmy Bobbi Brown. Księżna wybiera eleganckie odcienie w stylu nude, jednak na swój ślub zdecydowała się na beż z różowym podbiciem o nazwie Sandwash Pink, który doskonale równoważył podkreśloną powiekę i wykonturowaną skórę. Marka Bobbi Brown słynie z produktów, które chętnie używają profesjonalne wizażystki i wizażyści. Założycielka marki, Bobbi Brown, to amerykańska charakteryzatorka. Jej pierwszym „dzieckiem” była wypuszczona w 1991 roku linia 10 pomadek w naturalnych odcieniach. Markę Bobbi Brown Essentials szybko pod swoje skrzydła wziął koncern Estee Lauder Comapnies. Kosmetyki Bobbi Brown są dostępne w perfumeriach Douglas. 

Zobacz też: Oto sekret naturalnego makijażu Meghan Markle i księżnej Kate

Kosmetyczne hity Bobbi Brown 

Kosmetyki Bobbi Brown znajdziecie w kufrze każdej profesjonalnej makijażystki. Dużą popularnością cieszy się na przykład bronzer z rozświetlającymi drobinkami Shimmer Brick, który jest połączeniem kilku odcieni i można kupić go w dwóch wersjach: o tonacji żółtej lub różowej:

Marka Bobbi Brown wypuściła również na rynek świetne produkty do stylizacji brwi. Od kilku sezonów to one grają pierwsze skrzypce w makijażu! W zależności od upodobań i oczekiwanego efektu możemy posłużyć się na przykład żelem, lub precyzyjną kredką do brwi z pędzelkiem. Bobbi Brown oferuje kosmetyki w wielu odcieniach, które utrzymują włoski w ładzie przez kilkanaście godzin:

Zobacz też: Ten kosmetyk Meghan Markle nosi zawsze w torebce. Kosztuje tylko 15 zł!