Potrzebujemy wody, aby wszystkie organy organizmu funkcjonowały prawidłowo. Uzupełnienie jej braków jest podstawą, gdyż z wiekiem tracimy wodę szybciej, a nasze dzienne zapotrzebowanie to od dwóch do trzech litrów na dobę. Gdy nie pijemy odpowiednio dużo wody, zaczynają się problemy, które w efekcie mogą prowadzić do odwodnienia, objawiającego się zaburzeniem podstawowych funkcji życiowych, m.in. problemami z przyswajaniem składników odżywczych czy dysfunkcjami układu wydalniczego. Jeśli czujesz pragnienie, któremu towarzyszy wysychanie ust, zmęczenie, rozdrażnienie, może to być znak, że doszło już do odwodnienia. Nawet niewielki niedobór wody powoduje pogorszenie funkcji organizmu. Pamiętaj, że wodę najlepiej pić małymi łykami przez cały dzień.

Gama smaków i kolorów

Picie odpowiedniej ilości wody i odpowiednie nawodnienie organizmu jest ważne dla każdego człowieka tak samo, jak oddychanie. Z tego powodu firma Watedrop stworzyła specjalne kostki – mikrodrinki waterdrop®, które mają pomóc w osiągnięciu celu, jakim jest utrzymanie prawidłowego nawodnienia. Kostki koncentrują w sobie najlepsze wyciągi z owoców, roślin i ziół, które należy rozpuścić w czystej wodzie, dzięki czemu wzbogacą ją one o smak owoców, witaminy, wartości odżywcze i antyoksydanty. Teraz nie ma już wymówki „Nie lubię wody.” Mikrodrinki są dostępne w różnych smakach: znajdziesz pośród nich m.in. mango, imbir, czarny bez, ale też mniszek lekarski, jałowiec, pokrzywę, aronię czy trawę cytrynową. Pysznie i zdrowo!

Przyjemność po Twojej stronie

Ważne, aby picie wody było przyjemnością, a nie obowiązkiem, bo wtedy łatwiej jest utrzymać zdrowe nawyki. Dlatego wszystkim smakom mikrodrinków waterdrop® towarzyszą piękne akcesoria: szklane i stalowe butelki, torby i plecaki bawełniane, szklanki i karafki, i wiele więcej. Akcesoria marki odznaczają się najwyższej klasy designem, który zamienia zwykłe przedmioty codziennego użytku w wyjątkowe dodatki. Wszystkie tworzone są z przyjaznych środowisku materiałów, aby mogły służyć latami i ograniczyć negatywny wpływ na środowisko.