Magia imion pomaga lepiej poznać charakter swój oraz bliskich osób. Ta wiedza ułatwia zrozumienie pewnych mechanizmów zachowań oraz życiowych wartości. Eksperci wskazali niedawno imiona kobiet, które nie wybaczą zdrady. Kiedy nadejdzie kryzys, same spakują manatki i wyjdą z domu bez słowa. Stawiają dumę na pierwszym miejscu, a ich zranione serce nigdy nie zapomina.  

Zobacz także: 

Imiona kobiet, które nie wybaczą zdrady

Natalia

Natalia jest kobietą zdecydowaną, która ma serce ze złota, ale nie znosi sprzeciwu. Kiedy ktoś nie podporządkuje się pod jej dyktando, pokazuje pazurki i bywa bezlitosna. Lepiej żyć z nią w zgodzie, ponieważ jej zraniona duma to najgorsze, co może się przytrafić. Jeśli Natalia poczuje się zdradzona przez bliską osobę, na początku ostentacyjnie pokazuje swój żal i wylewa morze pretensji. Następnie, gdy emocje zaczynają opadać, odwdzięcza się zimną obojętnością. 

Agata

Agata jest wrażliwą kobietą, która ufa bezgranicznie. Niestety jej łatwowierność i dobroć mogą być wykorzystywane przez inne osoby. Kiedy dowie się, że ktoś dopuścił się wobec niej zdrady - jej serce pęka na miliony kawałków. Niezależnie od tego, czy chodzi o wieloletnią przyjaźń, miłosny związek czy relację zawodową - Agata natychmiastowo odcina się od tej osoby i nie daje drugiej szansy. Choć w pamięci zawsze będzie przechowywać wspólne, szczęśliwe chwile, będą one dla niej wyłącznie wspomnieniem. 

Zobacz także: 

Dagmara

To kobieta pełna entuzjazmu i pozytywnej energii. Zawsze jest chętna do pomocy i nie obawia się trudnych wyzwań. Niestety jej bezinteresowność bywa wykorzystywana. Dagmara nie widzi tego od razu, ponieważ zawsze szuka w ludziach tego, co dobre. Kiedy jednak zrozumie, że ktoś udaje ofiarę, aby to ona zajęła się jego problemami, jej podejście zmienia się całkowicie. Dagmara kasuje taką osobę z pamięci bezpowrotnie. 

Zobacz także:

Zofia

Zofia wyznaje zasadę, że nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Dlatego kiedy tylko wyczuje wszelkie przejawy niewierności, kłamstwa i manipulacji - sprawa staje się dla niej jasna. Zofia nie chce słuchać pokrętnych wyjaśnień i zapewnień o poprawie. To kobieta pewna siebie, która dba o to, aby być w porządku wobec samej siebie.