Specjaliści zajmujący się imionami nie mają wątpliwości, że wibracje imienia silnie rezonują z naszą osobowością. Dzięki tej wiedzy możemy lepiej poznać zarówno siebie samych, jak i bliskie nam osoby. Specjalnie dla naszej redakcji eksperci przeanalizowali imiona 5 kobiet, które są ekscentryczne. Ich wnioski są zaskakujące.

Czytaj też:

Oto imiona 5 kobiet, które są ekscentryczne

Alina

Alina jest trudna do rozgryzienia. W pracy jest solidna, terminowa i skoncentrowana na wykonywaniu swoich zadań. Jednak jej wygląd nie zawsze na to wskazuje. Jej niecodzienny ubiór lub makijaż sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Wiele osób zazdrości jej odwagi, a nawet czuje przed nią respekt.

Dorota

Dorota zawsze stawia na wygodę, co sprawia, że często wyróżnia się z tłumu. Nie przejmuje się konwenansami i nikt jej nie zmusi, żeby ubrała elegancką garsonkę i szpilki. Uważa, że jeśli ktoś ma problem z jej wyglądem, to jest to tylko i wyłącznie jego sprawa. Nie lubi obgadywania i nie toleruje takiego zachowania w swojej obecności.

Katarzyna

Katarzyna lubi zwracać na siebie uwagę. Gdy oczy wszystkich dookoła są na niej skupione, czuje się jak gwiazda. Wydaje niemałe pieniądze na ubrania i akcesoria do włosów, ale i tak często uważa, że nie ma się w co ubrać. W wolnym czasie najchętniej buszuje po sklepach i lumpeksach w poszukiwaniu oryginalnych kreacji.

Ludmiła

Ludmiła nie wyobraża sobie życia bez torebek. Ma ich pełną szafę, ale wciąż jej mało. Gdy tylko nadarzy się okazja, kupuje kolejną, a każda z nich jest wyjątkowa i od razu rzuca się w oczy. Jej znajomi uważają, że gdy wchodzi do pomieszczenia najpierw widać torebkę, a później samą Ludmiłę. Nie pogardzi też ciężkimi i masywnymi kolczykami.

Natalia

Natalia jest zawsze wesoła i wszędzie jej pełno. Sprawia wrażenie lekkoducha, który żyje z dnia na dzień. Jednak to pozory. Nie tylko twardo stąpa po ziemi, ale także na nietuzinkowe, a w wielu sprawach kontrowersyjne poglądy. O swoje racje może się wykłócać godzinami, w szczególności, gdy ktoś poruszy ważne dla niej kwestie.

Zobacz także:

Czytaj też: