Specjaliści zajmujący się magią słowa są zdania, że energia imienia silnie rezonuje z naszą osobowością i wpływa na to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez innych. Wiedza, jaką się z nami dzielą, pomaga lepiej zrozumieć otaczający nas świat. Specjalnie dla czytelniczek zostały przeanalizowane imiona 5 kobiet, które mają w sobie radość dziecka. Sprawdź, czy jesteś na tej liście.

Czytaj też:

Oto imiona 5 kobiet, które mają w sobie radość dziecka

Andżelika

Andżelika umie cieszyć się z małych przyjemności i docenia to, co ma. Nikomu niczego nie zazdrości, bo wie, że wielkie sukcesy bywają okupione cierpieniem. Niewiele potrzeba, by na jej twarzy zagościł szczery uśmiech. Lubi otaczać się osobami, które emanują pozytywną energią i potrafią cieszyć się życiem.

Krystyna

Krystyna ma w sobie radość dziecka. Znajomi twierdzą, że  jest nieoprawną optymistką, która na życie patrzy przez różowe okulary. Coś w tym jest, ponieważ Krystyna nigdy się nie poddaje i w każdej sytuacji stara się dostrzec plusy. Najchętniej zwiąże się z mężczyzną, który będzie ją inspirował do działania i wspierał w trudnych momentach.

Marianna

Marianna jest emocjonalna. Silnie przeżywa zarówno dobre, jak i złe momenty. Potrafi płakać ze szczęścia lub ze śmiechu, by za chwilę przybrać poważną minę. Uważa, że dzięki temu może w pełni przeżywać każdą chwilę życia. Jednak bliscy bywają zmęczeni ciągłymi zmianami jej nastroju, bo nigdy nie wiedzą, czego mogą się spodziewać.

Natalia

Natalia jest spontaniczna, niezwykle towarzyska i uwielbia się głośno śmiać. Mimo przeciwności losu zawsze optymistycznie spogląda w przyszłość, bo wie, że najlepsze jeszcze przed nią. Najchętniej zwiąże się z mężczyzną, który ma podobne usposobienie i poczucie humoru. Od dziecka marzy o poważnym związku na dobre i na złe.

Wioletta

Wioletta często czuje się jak mała dziewczynka. Dlatego zawsze wiąże się z mężczyznami, którzy potrafią zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa. Gdy relacja partnerska w pełni spełnia jej oczekiwania, rozkwita i potrafi cieszyć się jak dziecko. Nie ma zbyt wielu przyjaciół i dobrze czuje się w domu.

Zobacz także:

Czytaj też: