Po wnikliwej analizie astrolodzy ujawnili aż 3 znaki zodiaku, które otrzymają niebawem koszmarne wieści. Na szczęście los będzie miał ich w swojej opiece i jeśli tylko będą kierować się czystymi intencjami, pechowe sytuacje ominą ich szerokim łukiem. Zbliżające się wydarzenia, będą życiową lekcją, która sprawi, że spojrzą na otaczający ich świat inaczej niż dotychczas.

Czytaj też:

3 znaki zodiaku, które otrzymają niebawem koszmarne wieści

Byk

Byk niespodziewanie spotka dawną znajomą, która przekaże mu zaskakujące informacje. To sprawi, że przeniesie się myślami w przeszłość i ponownie będzie analizował pewną sytuację, która zraniła jego serce. Możliwe, że wrócą bolesne emocje, a stara rana na nowo zacznie się jątrzyć. Otrzymana wiadomość nie będzie dobra, ale... z perspektywy czasu dawne zdarzenia w końcu nabiorą sensu i wszystko stanie się oczywiste. Zodiakalnemu Bykowy spadnie kamień z serca i w Nowy Rok wejdzie z czystą kartą oraz bez poczucia winy.

Panna

Panna poprosi bliską osobę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy. Jednak początkowo będzie odnosiła się wyjątkowo sceptycznie do jej rad i wskazówek, a nawet  będzie miała wrażenie, że kompletnie nie mają nic wspólnego z jej problemami. Jednak z czasem zrozumie, że usłyszała prorocze słowa. Dzięki trzeźwości umysły w ostatniej chwili uda jej się uniknąć koszmarnej pomyłki. To także będzie miało inne konsekwencje. Zodiakalna Panna nie tylko nabierze pokory do życia, ale także zrozumie, że pewne rzeczy są nieuniknione.

Koziorożec

Koziorożec przypadkiem odczyta pewną wiadomość, która będzie impulsem do radykalnej zmiany stylu życia, a nawet planów na przyszłość. Początkowo z niepewnością, a nawet strachem zacznie zagłębiać się w dany temat. Jak się niebawem okaże, jego marzenia, zamiast przynieść szczęście, przyniosłyby koszmarne kłopoty, a nawet pecha. Zodiakalnego Koziorożca czeka bolesne rozstanie z marzeniami. Jednak nic nie dzieje się przez przypadek. Zmiana, którą wprowadzi, będzie radykalna, ale efekty przyniosą kolosalne korzyści.

Czytaj też: