Astrolodzy wskazali aż 3 znaki zodiaku, które nie zaznają spokoju do świąt. Na szczęście gwiazdy nie tylko znają przyszłość, ale także mają dla nas bezcenne rady, które pozwolą nam uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

Czytaj także:

3 znaki zodiaku, które nie zaznają spokoju do świąt

Byk

Byk będzie zabiegany, a to sprawi, że będzie poirytowany i nerwowy. Wiele czynności zajmie mu znacznie więcej czasu niż planował. Mimo że zawodowo nie ma zbyt wielu obowiązków, poczucie, że jeszcze ze wszystkim zdąży może być w przypadku zodiakalnego Byka złudne. Im bliżej świąt, tym bardziej będzie zły na siebie. Może w nerwach powiedzieć o jedno słowo za dużo i cała świąteczna atmosfera pęknie niczym bańka mydlana. Gwiazdy radzą, że w przypadku zabieganego Byka dobrym rozwiązaniem będzie delegowanie zadań pozostałym członkom rodziny.

Rak

Rak nie zazna spokoju do świąt, ponieważ poza bieżącymi sprawami będzie musiał nadrobić zaległości. W konsekwencji będzie cały czas kręcił się w kółko. W pewnym monecie straci rachubę i niektóre rzeczy wykona 2 razy. Z jednej strony będzie oczekiwał pomocy bliskich, a z drugiej wpadnie w taki wir pracy, że nie będzie informował o swoich potrzebach lub zrobi to w sposób niejasny. Całe przedświąteczne zamieszanie sprawi, że zodiakalny Rak będzie jedynie marzył, żeby było już po wszystkim. Gwiazdy wskazują, że w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie sporządzenie dokładnej listy zadań na każdy dzień.

Strzelec

Strzelec nie może się doczekać rodzinnych spotkań i niepowtarzalnej atmosfery świąt. Więc całe przygotowania sprawią mu wielką przyjemność. Chcąc jednak pomóc zapracowanym bliskim, w ostatniej chwili przejmie na siebie ich obowiązki. Zamiast skupić się na tym co ważne, będzie ciężko pracował do ostatniej chwili. I gdy w końcu nastąpi ten upragniony wieczór, Strzelec najchętniej poszedłby na małą drzemkę. Gwiazdy sugerują, żeby w tym roku postawić na minimalizm lub zamówić gotowe potrawy u zaprzyjaźnionego dostawcy.

Czytaj także: