Nowy rok, nowe możliwości i nowe nadzieje. Wszyscy chcemy w kolejnych miesiącach się wzbogacić, a już na pewno nie zamierzamy narzekać na brak pieniędzy. Dlatego warto dopomóc losowi i uwierzyć w niektóre przesądy. Okazuje się, że tylko portfel w tym kolorze przyciągnie do ciebie bogactwo. Jeżeli masz inny, koniecznie zdecyduj się na zmianę, żeby nie narzekać w tym roku na brak gotówki. 

Tylko portfel w tym kolorze przyciągnie do ciebie bogactwo. Jeśli masz inny, będziesz klepał biedę

Wszyscy znamy przesąd o łusce karpia w portfelu, która może zapewnić nam bogactwo w nowym roku. Okazuje się jednak, że nie powinien być to pierwszy, lepszy portfel. Jeżeli nie chcemy w kolejnych miesiącach stracić pieniędzy, powinniśmy wybrać odpowiednią portmonetkę. 

Zobacz także: 

Większość z nas ma czarne lub brązowe portfele. To jednak nie one przynoszą nam szczęście. Jaki portfel przyciąga pieniądze? Okazuje się, że niezastąpiony pod tym względem jest... czerwony portfel, który może przyciągnąć do nas bogactwo. 

Czerwony portfel przyciąga pieniądze

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni powinni mieć przy sobie czerwony portfel. Jest on w stanie nie tylko pomnożyć nasze oszczędności. Najważniejsze w nim jest to, że pomaga zachować stabilność finansową i tym samym sprawia, że pieniądze od nas nie uciekają. 

Warto dopomóc losowi jeszcze bardziej i włożyć do portmonetki ową łuskę z karpia. Co ciekawe, podobne działanie ma także liść laurowy na bogactwo. Słyszeliście o tym? 

Niezależnie od tego, czy wierzymy w tego typu przesądy, czy też nie, lepiej nie kusić losu. A wy jaki macie kolor portfela? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także:

Zobacz także: