Początek jesieni, a zwłaszcza równonoc jesienna, to prawdziwie magiczny okres. Choć nie wszystkim kojarzy się szczęśliwie, w tym czasie dostajemy drugą szansę od losu. Ci, którzy zdadzą sobie z tego sprawę, mają okazję spełnić marzenia, a nawet zmienić bieg życia. Wróżka Katja wskazuje, że takie możliwości czekają teraz jeden wybrany znak zodiaku. Dodatkowo najwyższe anielskie moce pomogą mu to zrozumieć. Sprawdź, który znak zodiaku otrzyma anielskie przesłanie. Nadchodzący początek jesieni przyniesie mu cud. 

Który znak zodiaku wkrótce otrzyma anielskie przesłanie?

Wrzesień mija nad pod patronatem duchowego opiekuna miesiąca, anioła Zuriela. Ten niebiański pomocnik znany jest z odnajdywania klucza do szczęścia u każdego, kto się do niego zwróci. Chociaż zazwyczaj skupia się na pomocy wrześniowym znakom zodiaku - Pannie i Wadze, teraz ma pomóc jeszcze jednemu zagubionemu zodiakalnemu wybrańcowi

Pod czujnym okiem anioła Zuriela i innych duchowych opiekunów znajdzie się nietypowy wybraniec. To Koziorożec wkrótce otrzyma anielskie przesłanie, które ma wesprzeć go w codziennych zmaganiach. Wszystkie osoby spod tego znaku zodiaku powinny zachować czujność i nie ignorować znaków dawnych im z Nieba. Anielskie przesłanie przyjdzie do nich w subtelny sposób i wskaże nową drogę życia, ale nie tylko.

Zobacz też:

Początek jesieni przyniesie cud 1 znakowi zodiaku

Wszystkie znaki w gwiazdach i na Ziemi wskazują, że Koziorożec wkrótce otrzyma anielskie przesłanie. Odczuje je jako wsparcie, opiekę i poczucie bezpieczeństwa, którego ostatnio bardzo potrzebował. Odszuka wiarę w dobro, sens życia i dojrzy nadzieję tam, gdzie mu jej brakowało. Wydarzy się też coś specjalnego.

Początek jesieni przyniesie cud Koziorożcowi. Anielska pomoc i opieka sprawią, że odzyska coś, co wydawało się, że dawno już stracił. Mimo wszelkich przeszkód uda się Koziorożcowi spróbować jeszcze raz w ważnej dla niego sprawie i tym razem wszystko się uda.

Zobacz także:

Dobra passa i pomoc aniołów potrwa jeszcze długo pod warunkiem, że Koziorożec włoży w nową drogę życia pełnię skupienia, uczuć i wiele koniecznej pracy. W razie kłopotów zawsze powinien pamiętać o zwracaniu się do Anioła Stróża lub anioła do spraw beznadziejnych.

Sprawdź także: