Tygodniowy rozkład tarota jest dedykowany wszystkim znakom zodiaku. Jest to rozkład uniwersalny, dlatego nie wszystkie podane zdarzenia pojawią się w twoim życiu.

Tygodniowy rozkład tarota 28.01- 03.02.  – Śmierć

To wyjątkowa karta, która budzi grozę i przerażenie. Jednak wbrew pozorom przedstawiony na karcie jeździec Apokalipsy nie niesie ze sobą nieszczęścia a zmianę. I co najważniejsze, będą one bezpowrotne i na zawsze zmienią twój sposób myślenia. Zmiana i towarzyszące jej wydarzenia będą niosły ze sobą poważne konsekwencje, które będziesz odczuwała nawet do końca roku. Jednak dobrze wiesz, że musisz przejść przez ten okres transformacji, ponieważ bez tego nie osiągniesz niczego. Pojawienie się tej karty to sygnał, że w tym tygodniu i jest najlepszy czas na podejmowanie ważnych decyzji.

Przeczytaj koniecznie: 

Tygodniowy rozkład tarota 28.01- 03.02.  – Błazen lub Głupiec

Błazen zwany inaczej Głupcem to karta otwierająca, a jej znaczenie jest wyjątkowe, szczególnie w połączeniu z Kartą Śmierci.  Głupiec zwiastuje nową drogę, nowe doświadczenia i otwarcie na nowy etap w życiu. To dziecięca naiwność, odwaga i nauka poprzez doświadczanie życia. Być może będziesz musiała zacząć wszystko od zera, ale zmiany z tym związane otworzą ci drzwi, a potem kolejne i kolejne. To będzie niezwykle cenna lekcja życia i wraz z upływem czasu uzyskasz wiedzę eksperta. Pamiętaj, życie nie lubi pustki, a każdy koniec jest jednocześnie początkiem.

To cię z pewnością zainspiruje: 

Zobacz także:

Tygodniowy rozkład tarota 28.01- 03.02.  – Księżyc

Księżyc to symbol sennych marzeń i ukrytych pragnień, które chowasz w głębi serca, tak by nie ujrzały światła dziennego. To także odzwierciedlenie buzujących w tobie emocji, przede wszystkim smutku i melancholii. Bardzo często noszone w nas tęsknoty odwołują się do przeszłości, a nawet do czasów dzieciństwa.  W połączeniu z Kartą Śmierci i Kartą Błazna niesie ona w sobie przestrogę. Być może twoje marzenia, pragnienia i plany są tylko iluzją i nigdy się nie spełnią. Dobra rada: przemyśl wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.