Każdy z nas jest ciekawy, co nas czeka w miłości.  Przeczytaj tygodniowy horoskop miłosny, a dowiesz się, kto jest największym szczęściarzem.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Barana (21.03–19.04)

Barana czeka wielkie zaskoczenie. W tym roku walentynki odbędą się wcześniej. Ukochana osoba postanowi ci zrobić wielką niespodziankę.  Weekend szykuje się pełen miłosnych uniesień.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Byka (20.04–20.05)

Byk, ku swojemu zaskoczeniu, odkryje, że kocha osobę, którą zawsze uważał za przyjaciółkę. Jeśli wyznasz swoje uczucia, okaże się, że bliska ci osoba już od dłuższego czasu skrycie się w tobie podkochuje.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Bliźniąt (21.05–20.06)

Bliźnięta na nowo zakochają się w swojej partnerce. Jeśli ostatnio często cię nie było w domu, będziesz się starała wynagrodzić partnerowi swoją nieobecność.  Nie stawiaj na prezenty i wyszukaną kolację. Najważniejszy jest spędzony razem czas.

Zobacz: 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Raka (21.06–22.07)

Rak w tym tygodniu wejdzie na wyżyny swojej cierpliwości i dyplomacji. Zachowanie twojego partnera po raz kolejny przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Zastanów się poważnie, czy ten związek ma przyszłość. 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Lwa (23.07–22.08)

Lew lubi mieć wszystko pod kontrolą, dlatego z dużym wyprzedzeniem planuje walentynkową kolację. Zastanów się, czy to naprawdę cię uszczęśliwi. To, że wszyscy tak robią, nie oznacza, że też tak musisz.

Zobacz także:

Tygodniowy horoskop miłosny dla Panny (23.08–22.09)

Panna podejmie ważną decyzję. W tym tygodniu razem z bliską ci osobą zdecydujecie się na sformalizowanie związku. Jeśli oczekujesz deklaracji w romantycznych okolicznościach, to musisz się rozczarować. Ta decyzja będzie po prostu praktycznym rozwiązaniem.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Wagi (23.09–22.10)

Waga będzie chodziła z głową w chmurach i będzie miała wrażenie, że ten miodowy miesiąc nigdy się nie skończy. W czwartek po pracy czeka cię miła niespodzianka. Bliska ci osoba wyzna ci swoje uczucia.

Zobacz także: 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Skorpiona (23.10–21.11)

Skorpionw tym tygodniu dojrzeje do miłosnego wyznania. Wszystko dlatego, że dopiero teraz uwierzysz w szczere intencje partnera. Zaufaj swojej intuicji, to twój najlepszy doradca.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Strzelca (22.11–21.12)

Strzelcem będą miotały negatywne uczucia. Przypadkiem zobaczysz swoją dawną miłość z nową partnerką i okaże się, że twoje  uczucia do niego są nadal żywe. Zastanów się, czy to naprawdę miłość.  A może przemawia przez ciebie zazdrość, że nie udało ci się z nikim ułożyć życia?

Tygodniowy horoskop miłosny dla Koziorożca (22.12–19.01)

Koziorożec na początku tygodnia pozna osobę, do której będzie miał bardzo sceptyczny stosunek. Nauczona swoimi błędami wolisz zachować ostrożność. Obserwuj, ale nie przekreślaj z góry. A co jeśli to jest właśnie miłość twojego życia?

Tygodniowy horoskop miłosny dla Wodnika (20.01–18.02)

Wodnik będzie przytłoczony miłością partnera i bliskich mu osób. Najchętniej uciekłabyś od bliskich i spędziła kilka dni w samotności. W tygodniu wyjdź z koleżanką  na plotki przy dobrej kawie. To cię odpręży i poczujesz powiew wolności. 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Ryb (19.02–20.03)

Ryby będą niezdecydowane. Z jednej strony będziesz miała wielką potrzebę bliskości, a z drugiej, będziesz chciała odpocząć po pracy. Zamiast spędzić wieczór  przy świecach z ukochanym, postawisz na wspólne oglądanie komedii. Wilk syty i owca cała.