Tygodniowy horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku jest aktualny tylko i wyłącznie między 20 a 27 marca 2023 roku.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Barana (21.03–19.04)

Baran będzie chodził zamyślony i zadumany, ponieważ jego związek zostanie wystawiony na próbę. Jeśli sama sobie nie poukładasz w głowie, co chcesz w życiu osiągnąć, nie wymagaj od partnera wielkich deklaracji. W weekend czeka was poważna rozmowa. 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Byka (20.04–20.05)

Byk będzie cały w skowronkach, ponieważ osoba, która skradła mu serce, odwzajemni uczucie. Wiosna zapowiada się idealnie. W tym tygodniu przede wszystkim skupisz się na ukochanym. Jeśli jesteś w stałym związku, spodziewaj się odnowienia miłości.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Bliźniąt (21.05–20.06)

Bliźnięta będą miały wielki powód do zmartwień. Odkryją bolesną prawdę o swoim partnerze, która, jak się okaże, nie jest tylko wspomnieniem z przeszłości. W tym tygodniu będą się ważyć losy waszego związku. Jeśli szukasz miłości, w tygodniu jej nie znajdziesz.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Raka (21.06–22.07)

Rak poczuje się rozczarowany. Partner obiecywał ci złote góry, a nie dotrzymał słowa. Planowany weekend we dwoje stanie pod wielkim znakiem zapytania. Lepieju przygotuj sobie plan awaryjny. 

Zobacz także: 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Lwa (23.07–22.08)

Lew zostanie poddany próbie. Twój partner ma poważne podejrzenia, że nie jesteś do końca uczciwa. W tym tygodniu będzie chciał cię przyłapać na gorącym uczynku. Jeśli masz coś „za uszami”, lepiej uważaj. 

Zobacz także:

Tygodniowy horoskop miłosny dla Panny (23.08–22.09)

Panna będzie zajęta pracą i nie zauważy, że w jej orbicie pojawiła się osoba, która darzy ją uczuciem. Jeśli jesteś gotowa na poważny związek, miej oczy szeroko otwarte i zachowaj czujność. Panny w związku zaznają spokojnej stabilizacji.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Wagi (23.09–22.10)

Waga zaszaleje i obsypie prezentami ukochaną osobę. Niestety, ta nie będzie się czuła z tym komfortowo, ponieważ nie jest w stanie ci się odwdzięczyć. Czeka was poważna rozmowa na temat wspólnych finansów.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Skorpiona (23.10–21.11)

Skorpion, który jest gotowy na miłość, powinien zachować czujność. W tym tygodniu pojawi się osoba, która od pierwszego spotkania będzie deklarowała miłość. Nie wierz jej na słowo, to może być oszust. W stałym związku bez zmian.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Strzelca (22.11–21.12)

Strzelec będzie przezywał stratę i opłakiwał przeszłość. Okaże się, że spotkanie z dawną miłością jest niemożliwe, a twoje związane z tym nadzieje, pękną niczym bańka mydlana. Jeśli jesteś w związku, przygotuj się na niewielki kryzys.

Przeczytaj także:

Tygodniowy horoskop miłosny dla Koziorożca (22.12–19.01)

Koziorożec będzie sfrustrowany zachowaniem swojego partnera. Całe życie uciekałaś przed takim typem osobowości, a okaże się, że twój partner posiada większość tych niechcianych cech. W tym tygodniu będziesz miała twardy orzech do zgryzienia.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Wodnika (20.01–18.02)

Wodnik poczuje w sercu ukłucie zazdrości. Twój ukochany nie poświęca ci tyle czasu, ile powinien. Jeśli podejrzewasz, że ma romans, ten tydzień do najlepszy moment, żeby przeprowadzić test wierności. Wynik może cię zaskoczyć.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Ryb (19.02–20.03)

Ryby czeka sielanka w związku. Twój partner będzie o ciebie wyjątkowo dbał i po powrocie z pracy, czekają cię same miłe niespodzianki. W środę możesz liczyć na drobny upominek. Ryby, które szukają miłości, muszą uzbroić się w cierpliwość.