Oto twój tygodniowy horoskop miłosny dla każdego znaki zodiaku.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Barana (21.03–19.04)

Baran będzie chodził z głową w chmurach. Udzieli ci się walentynkowa atmosfera i nagle zobaczysz swój związek w zupełnie nowym świetle.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Byka (20.04–20.05)

Serce Byka zabije mocniej, a wszystko to za sprawą nowo poznanej osoby. Jeśli jesteś w związku, możesz liczyć, że już pod koniec tygodnia twój parter będzie miał dla ciebie niespodziankę.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Bliźniąt (21.05–20.06)

Bliźnięta w długoletnich związkach czeka kolejny miesiąc miodowy. Wszystko dzięki wpływowi księżyca. Niestety samotne Bliźnięta muszą jeszcze trochę poczekać na miłość. 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Raka (21.06–22.07)

Raka czeka wielkie rozczarowanie. Twój partner po raz kolejny zawiedzie twoje zaufanie. Jeśli przez jego zachowanie nie czujesz się bezpiecznie, zastanów się, czy to jest właściwa osoba dla ciebie.

Zobacz: 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Lwa (23.07–22.08)

Lew będzie myślami w pracy, dlatego zaloty i pochody ze strony partnera nie spotkają się z przychylną reakcją. Zadbaj najpierw o swoje potrzeby i odpoczynek. Jeśli tego nie zrobisz z miłosnych uniesień nici.

Zobacz także:

Tygodniowy horoskop miłosny dla Panny (23.08–22.09)

Panna będzie przezywała  katusze. Wszystko to przez nieszczęśliwą miłość. Niestety, źle ulokowałaś uczucia, a osoba, którą kochasz, taktuje cię jak siostrę. 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Wagi (23.09–22.10)

Waga, która szuka miłości, może się spodziewać, że przed końcem tygodnia trafi ją strzała amora. Jeśli jesteś w związku, możesz liczyć na romantyczny wieczór we dwoje.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Skorpiona (23.10–21.11)

Skorpion będzie realizował się w gronie rodziny. Przede wszystkim skupisz się na dzieciach i zwierzętach, i to im poświęcisz najwięcej czasu. W tym tygodniu partner zejdzie na drugi plan.

Zobacz także: 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Strzelca (22.11–21.12)

Strzelec, który jest rozczarowany swoim związkiem,  będzie zazdrością spoglądał na inne pary. Zastanów się, co możesz mienić w swoim związku. Jeśli jesteś wdową, w tym tygodniu dojrzejesz do tego, by otworzyć się na nową miłość. 

Tygodniowy horoskop miłosny dla Koziorożca (22.12–19.01)

Koziorożec stanie się zaborczy i zazdrosny o swojego partnera. Będziesz szalała z emocji, ale gdy w końcu zadasz partnerowi pytanie, okaże się, że to tylko twoje obawy. Ten niepokojący i filuterny kontakt w telefonie to numer do pizzerii.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Wodnika (20.01–18.02)

Wodnik będzie się upominał o uczucia i miłe gesty. Najpierw będą to nieśmiałe zaczepki, ale w końcu jasno postawisz sprawę. I całe szczęście. Dzięki temu w waszym związku nie będzie już niedomówień.

Tygodniowy horoskop miłosny dla Ryb (19.02–20.03)

Ryby, które szukają miłości, zaczną fantazjować o koledze z pracy. Jeśli nie zachowasz umiaru, zakochasz się po uszy. Ryby w stałych związkach mogą liczyć na błogie lenistwo we dwoje.