Tygodniowy horoskop finansowy na 5-11.06.2023 r. podpowie ci, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Czy będziesz mieć szczęście w finansach, a może musisz uważać, by nie wydać wszystkiego? Zobacz, co wskazuje twój znak zodiaku w temacie pieniędzy.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran w tym tygodniu może spodziewać się zaskakujących wieści o dodatkowych wpływach na jego konto. Pieniądze, które zainwestowałeś jakiś czas temu, teraz zwrócą się nawet kilkukrotnie. Postaraj się wydawać ich od razu, lecz pomyśl o kolejnej korzystnej lokacie lub inwestycji. Masz teraz głowę do dobrych interesów.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk powinien dobrze przyjrzeć się swoim wydatkom. Sprawdź także, jak zarządzają finansami twoi najbliżsi. Na waszych kontach mogą pojawić się pewne nieścisłości – drobne kwoty znikające w niewyjaśnionych okolicznościach. Koniecznie prześledź historie zakupów, a w razie potrzeby skonsultuj się z obsługą banków. Liczy się każdy grosz.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta będą w tym tygodniu w swoim żywiole. Wszelkie działania związane z zarabianiem pieniędzy i inwestowaniem przyniosą spore zyski. Energia będzie cię rozpierać, a nowe pomysły wypełniają twoją codzienność. Przyda ci się to w pracy oraz w kontaktach biznesowych. Ten tydzień może przynieść prawdziwy przełom w życiu zawodowym i finansach.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak już od poniedziałku może stać się przesadnie hojny i rozrzutny. Po weekendzie będzie miał głowę pełną pomysłów na zakupy. Zanim zainwestujesz w nowe kursy, sprzęt sportowy, gadżety czy technologie, opowiedz o swoich planach rozsądnej zaprzyjaźnionej Pannie. Dzięki niej ostudzisz trochę zapał i ograniczysz szastanie pieniędzmi.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew będzie w tym tygodniu analizował swoje weekendowe szaleństwa. Czas na szczere podsumowania i rozliczenia. Dzięki nim być może dojrzysz swoje błędy i przestaniesz kupować rzeczy „na zapas” oraz jako „przydasie”. Zacznij oszczędzać, by móc wykorzystać środki pieniężne na wakacyjne wyjazdy i błogi odpoczynek od pracy.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna może wreszcie przestać liczyć każdy grosz. Zasłużyłaś wreszcie na chwilę wytchnienia i radości. Świętuj każdy najmniejszy sukces, bo wkrótce znów będziesz musiała wziąć się ostro do pracy. Jeśli planujesz zakupy, lepiej rozejrzyj się najpierw po Internecie. Buszowanie po sklepach raczej nie przyniesie ci okazyjnych znalezisk.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga otrzyma od kogoś świetną radę w sprawach finansów. Dobrze ją zapamiętaj i spróbuj jak najszybciej wprowadzić w życie. Może przynieść ci spore zyski i uratować przed stratą pieniędzy. W tym tygodniu lepiej wstrzymaj się z większymi operacjami finansowymi i ostrożnie wykonuj regularne przelewy. Istnieje ryzyko pomyłki w liczbach.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion dostrzeże szansę na niezły zarobek. Trzeba będzie jednak poświęcić na to sporo wolnego czasu. Jeśli chcesz zapewnić sobie stały dochód poza comiesięczną wypłatą, rozważ rozszerzenie działalności. Możesz zacząć od oferowania swoich usług znajomym i sąsiadom. Rozwiniesz swoje zdolności, a przy tym wpadnie nieco gotówki.

Zobacz także: 

Strzelec (22.22 – 21.12)

Strzelec zostanie dostrzeżony przez kierownika, a może nawet samego szefa. Twoje poświęcenie pracy jest podziwiane od dawna, a teraz ktoś wreszcie to doceni. Przygotuj zawczasu listę pomysłów na ulepszenie firmy, a może uda ci się je wprowadzić w życie i nieźle na tym zarobić. Nie przejmuj się krytyką i idź po swoje.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec może w tym tygodniu wpaść w melancholię. Wydarzenia z początku czerwca sprawią, że będziesz się zastanawiał, czy twoja praca ma sens. Poczujesz pragnienie zmian i ucieczki od codzienności. Zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje, rozejrzyj się wśród ofert zatrudnienia, a być może znajdziesz tam swoją wymarzoną posadę.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik dostanie wieści na temat od dawna planowanych inwestycji. Pokaże się świetna oferta na zakup domu, mieszkania lub działki. Jeśli planowałeś zmiany w tym temacie, możesz śmiało składać swoją ofertę. Na swojej drodze spotkasz też osobę, która świetnie doradzi ci w inwestycjach i operacjach finansowych. Skorzystaj z jej wiedzy.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby muszą uzbroić się w cierpliwość. Wysiłek, jaki ostatnio włożyłeś w pracę, zwróci się dopiero za kilka tygodni. Na razie unikaj wszelkich sezonowych promocji i wyprzedaży, bo możesz stracić zdrowy rozsądek, a przy okazji sporo pieniędzy. Odłóż zakupy na później, gdy sytuacja się ustabilizuje. Zamiast tego spróbuj wykorzystać to, co masz pod ręką.

Sprawdź też: