Tygodniowy horoskop finansowy pomoże ci zarządzać twoim budżetem.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Barana (21.03–19.04)

Barana czeka miłe zaskoczenie. W drugiej połowie tygodnia wpadnie ci niezła sumka. Gwiazdy jednak niejednoznacznie widzą tę sytuację. Najprawdopodobniej wygrasz na loterii lub dostaniesz hojny prezent od bliskiej ci osoby.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Byka (20.04–20.05)

Byk w lutym musi uważać na wydatki. Niesiony na fali miłości zapomni o zaplanowanym limicie na przyjemności i wyda już wszystko w pierwszym tygodniu po wypłacie. Jeśli nie będziesz się trzymała wcześniej ustalonych z partnerem zasad, pod koniec miesiąca będzie krucho.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Bliźniąt (21.05–20.06)

Bliźnięta czeka spokojny miesiąc. Będziesz spijała śmietankę. Napracowałaś się w zeszłym roku, a teraz czas na efekty. Nie wydawaj jednak wszystkich pieniędzy, a rozważnie je inwestuj. Inaczej  twój sukces będzie jednorazowym strzałem.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Raka (21.06–22.07)

Rak w lutym wyda większość zaskórniaków, żeby pomóc bliskiej osobie. Uważaj na walentynkowych naciągaczy. Szukają łatwego zysku, więc jeśli jakiś mężczyzna deklaruje miłość, a potem prosi i pieniądze, zachowaj czujność.

Zobacz: 

Tygodniowy horoskop finansowy dla Lwa (23.07–22.08)

Lew będzie niezadowolony, ponieważ poczynione przez niego inwestycje nie przyniosą oczekiwanych zysków. Nie panikuj, tylko uzbrój się w cierpliwość. Niebawem los się do ciebie uśmiechnie, a poczynione inwestycje okażą się strzałem w 10.

Zobacz także:

Tygodniowy horoskop finansowy dla Panny (23.08–22.09)

Panna poszaleje na zakupach, ale na szczęście uda jej się przyoszczędzić na innych wydatkach. Ostatecznie miesięczny bilans zamkniesz na plusie. Nie liczysz swoich wydatków? A powinnaś. W ten sposób zawsze będziesz wiedziała, na co możesz sobie pozwolić.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Wagi (23.09–22.10)

Waga będzie musiała pożyczyć pieniądze od rodziny, ponieważ niespodziewane wydatki zdecydowanie przekroczą jej możliwości finansowe. Na szczęście rodzina hojnie ci pomoże i nie policzy sobie odsetek.  Zacznij rozglądać się za lepiej płatną pracą.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Skorpiona (23.10–21.11)

Skorpion będzie się zamartwiał o swoje finanse. Od początku miesiąca będziesz skrupulatnie podliczać wszystkie wydatki i na wszystkim oszczędzać. Na szczęście luty jest krótki, a wypłata szybciej pojawi się na twoim koncie.

Zobacz także: 

Tygodniowy horoskop finansowy dla Strzelca (22.11–21.12)

Strzelec będzie marudził i wszystkim zrzędził, że nie ma na nic pieniędzy. Wszystko będzie wynikało z zazdrości. Masz poczucie, że wszyscy dookoła lepiej zarabiają. Masz dwa wyjścia. Skup się na swoim życiu albo poszukaj nowej pracy.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Koziorożca (22.12–19.01)

Koziorożec postąpi bardzo naiwnie i da się wplątać w nieciekawą sytuację. Niestety, będzie bliski stracenia dużej kwoty pieniędzy. Zastanów się, że szemrane inwestycje na pewno są dla ciebie opłacalne. W końcu chytry traci dwa razy.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Wodnika (20.01–18.02)

Wodnik nieźle się przeliczy. Będzie planował wydatki i znacząco przekroczy budżet, ponieważ liczy na zaległe wpłaty od kontrahentów. Niestety, ten miesiąc nie zapowiada kokosów. Lepiej skup się na tym, co masz, zamiast daleko wybiegać w przyszłość.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Ryb (19.02–20.03)

Ryby czeka miła niespodzianka. Zrządzeniem losu dostaniesz całkiem spory spadek. Nie ciesz się jednak przedwcześnie. Minie sporo czasu, zanim będziesz mogła nim w pełni dysponować. Pamiętaj o wszystkich formalnościach, bo ta sprawa spadkowa nie będzie prosta.