Tygodniowy horoskop finansowy dla wszystkich znaków zodiaku jest aktualny tylko i wyłącznie między 20 a 27 marca 2023 roku.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Barana (21.03–19.04)

Baran może liczyć na niespodziewany przypływ gotówki. Jednak długo nie nacieszysz się pieniędzmi. W weekend czekają cię udane zakupy. Na wszelki wypadek nie wyrzucaj paragonów.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Byka (20.04–20.05)

Byk będzie zły na rodzinę, ponieważ jak się okaże, tylko on liczy w domu wydawane pieniądze. W pierwszym odruchu będziesz chciała powetować sobie straty i kupić sobie coś ekstra. Przelicz pieniądze dwa razy, zanim coś kupisz, bo możesz gorzko pożałować. 

Tygodniowy horoskop finansowy dla Bliźniąt (21.05–20.06)

Bliźnięta będą chciały uczcić rodzinne wydarzenie i zaprosić bliskich na mały poczęstunek. Jeśli martwisz się, że spotkaniu z bliskimi zostaniesz z pustym portfelem, to gwiazdy mają dla ciebie dobrą wiadomość. Twoi bliscy nie przyjdą z pustymi rękami.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Raka (21.06–22.07)

Rak będzie bił się z myślami przez cały tydzień, a ostatecznie i tak decyzje podejmie za niego los. Jeśli twoje rozterki wynikają z tego, że na swoje potrzeby musisz wydawać pieniądze partnera, rozważ pójście do pracy. Dodatkowo poznasz nowe osoby i nie będziesz się nudziła w domu.

Zobacz także: 

Tygodniowy horoskop finansowy dla Lwa (23.07–22.08)

Lew sięgnie do swoich oszczędności, a wszystko to przez nieplanowane wydatki. Ktoś z twoich bliskich będzie potrzebował wsparcia. Uważaj na oszustów. Gdy ludzie się dowiedzą, że pomagasz innym, będą chcieli cię wykorzystać.

Zobacz także:

Tygodniowy horoskop finansowy dla Panny (23.08–22.09)

Panna spłucze się ze wszystkich zaskórniaków, ale nie będzie żałowała. W końcu kupi sobie wymarzoną rzecz, o której od dawna marzyła. Wspaniałe samopoczucie będzie ci towarzyszyło przez cały tydzień.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Wagi (23.09–22.10)

Waga poczuje się oszukana, bo obiecywana podwyżka lub zwrot podatku nie będzie tak duża, na jaką liczyła. Będziesz musiała mocno się zastanowić nad wydatkami, bo jak się okaże, z niektórych rzeczy będziesz musiała zrezygnować.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Skorpiona (23.10–21.11)

Skorpion będzie musiał zacisnąć pasa. Szalejąca inflacja i zawirowania na lokalnym rynku pracy nie napawają cię optymizmem. Zastanów się, czy masz szansę dorobić gdzieś na boku.

Przeczytaj także: 

             

Tygodniowy horoskop finansowy dla Strzelca (22.11–21.12)

Strzelec nie pożałuje sobie przyjemności i już w tym tygodniu wykupi wczasy pod palmami. Posłuchaj gwiazd i przeglądając oferty, korzystaj tylko ze sprawdzonych biur podróży. Przyszłość nie zapowiada się spokojnie.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Koziorożca (22.12–19.01)

Koziorożec wyda wielkie pieniądze na swoje dzieci. Wyjdzie z założenia, że na bliskich nie można oszczędzać. Zastanów się jednak, czy nie robisz tego zbyt wielkim kosztem. Tobie też się coś od życia należy.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Wodnika (20.01–18.02) 

Wodnik będzie narzekał na brak pieniędzy. Niestety, w tym tygodniu gry losowe nie przyniosą ci oczekiwanego przypływu gotówki. Gwiazdy jasno mówią, że w twoim przypadku najlepsze efekty przyniesie ciężka praca i rytuały na bogactwo.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Ryb (19.02–20.03)

Ryby cały tydzień będą rozważać, gdzie najlepiej ulokować gotówkę. Uważaj na oferty, które obiecują złote góry i czytaj umowy napisane drobnym druczkiem. W twojej orbicie pojawi się osoba, która nie ma wobec ciebie szczerych zamiarów.