To twój tygodniowy horoskop finansowy dla wszystkich znaków zodiaku.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Barana (21.03–19.04)

Baran w tym tygodniu złapie dodatkową fuchę. Nie będą to wielkie pieniądze, ale zawsze coś. Jeśli dobrze wykonasz swoją pracę, zyskasz stałego klienta, który będzie polecał cię dalej. Nie zmarnuj tej szansy.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Byka (20.04–20.05)

Byk będzie wszystko kalkulował i liczył pieniądze. Wpadnie ci do głowy pomysł, jak dobrze zainwestować oszczędności. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się 2 razy. Licho nie śpi.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Bliźniąt (21.05–20.06)

Bliźnięta będą złe, ponieważ niespodziewanie muszą wydać sporo pieniędzy. Jedno wydarzenie pociągnie za sobą lawinę następnych i pod koniec tygodnia twój portfel będzie świecił pustkami.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Raka (21.06–22.07)

Rak będzie miał poważne plany związane wydatkami. Niestety zakupy się nie dojdzie do skutku, ponieważ z przyczyn od ciebie niezależnych, zostaniesz uziemiona w domu. Uważaj, gdzie parkujesz samochód.

Zobacz: 

Tygodniowy horoskop finansowy dla Lwa (23.07–22.08)

Lwa czekają wydatki, ale nie będzie narzekał, ponieważ sporo pieniędzy przeznaczy na swoje przyjemności. Na szczęście w tym tygodniu nie musisz bać się o pieniądze. Kupuj, szalej i baw się.

Zobacz także:

Tygodniowy horoskop finansowy dla Panny (23.08–22.09)

Panna może liczyć na niespodziewany przypływ gotówki, który dobrze zainwestuje. Część jednak wydasz na najpotrzebniejsze rzeczy do domu. W środę zostaniesz pochwalona za dobre gospodarowanie pieniędzmi.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Wagi (23.09–22.10)

Waga z zazdrością będzie spoglądać na swoje koleżanki i kolegów. Będziesz miała poczucie, że wszyscy dookoła kupują wszystko, na co tylko mają ochotę, nie licząc się z kosztami.To tylko pozory. Większość z nich robi to na kredyt.

Zobacz także: 

Tygodniowy horoskop finansowy dla Skorpiona (23.10–21.11)

Skorpion będzie chciał wydać uzbierane pieniądze. W końcu od dłuższego czasu odkładasz pieniądze na ten 1 cel. Niestety, jak przyjdzie co do czego, nie będziesz się umiała na nic zdecydować.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Strzelca (22.11–21.12)

Strzelec będzie narzekał na brak pieniędzy. Gdy jednak otrzymasz od rodziny propozycję pożyczki pieniędzy, nie zdecydujesz się na nią, bo będzie to dla ciebie upokarzające. Zastanów się, co możesz zrobić poza narzekaniem, żeby poprawić swój budżet.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Koziorożca (22.12–19.01)

Koziorożec poczuje się oszukany. Liczył na wysoki zysk, tymczasem podpisując umowę, nie przeczytał jej w całości. Całe szczęście  uda ci się rozwiązać umowę, bez dodatkowych opłat.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Wodnika (20.01–18.02)

Wodnik będzie chciał sobie sprawić przyjemność i kupić ładne rzeczy. Z drugiej strony, będzie miał wyrzuty sumienia, że po raz kolejny wydaje na siebie pieniądze. Policz, ile możesz wydać i podejmij decyzję. Bez wyrzutów sumienia.

Tygodniowy horoskop finansowy dla Ryb (19.02–20.03)

Ryby po ciężkim tygodniu będą chciały sobie poprawić humor i wybiorą się na zakupy. Niestety, to okaże się pomyłką. Gdy emocje związane z zakupami opadną, każe się, że to, co kupiłaś pod wpływem impulsu, wcale ci się nie podoba.