Wielka prognoza astrologiczna na wrzesień 2023 roku pokazuje, że czeka nas najtrudniejszy tydzień tego miesiąca. Okazuje się bowiem, że zmierzymy się z bardzo ciężkim zjawiskiem, które związane jest z początkiem jesieni. To jednak nie koniec zjawisk, które prześlą nam bardzo silne wibracje. Zobaczcie, jak wygląda pełna prognoza astrologiczna 18-24 września 2023 roku i co nas czeka. 

Początek astronomicznej jesieni

23 września będzie miał miejsce pierwszy dzień jesieni. Równonoc jesienna, czyli początek tej pory roku, łączy się niestety z przesileniem, które może nam doskwierać przez cały wrzesień, ale teraz osiągnie swój punkt kulminacyjny. Jak to na nas wpłynie?

Przesilenie jesienne może sprawić, że zaczniemy czuć się zmęczeni i osowiali. Nie będziemy mieli energii do działania i możemy zamknąć się w sobie. Na to wpływ mogą mieć także pozostałe zjawiska astrologiczne, które będą miały miejsce jeszcze wcześniej. 

Zobacz także: 

Neptun w opozycji do Słońca

19 września Neptun znajdzie się w opozycji do Słońca. O takim zjawisku możemy mówić w momencie, gdy jakaś planeta świeci po zupełnie przeciwnej stronie nieba niż Słońce. A w jaki sposób może to na nas wpłynąć? 

Neptun jest planetą, która pomaga nam w zrozumieniu własnych potrzeb i pragnień. Gdy znajduje się w opozycji do Słońca, może sprawić, że staniemy się rozchwiani emocjonalnie. Będziemy odczuwali potrzeby, których nie będziemy w stanie nazwać. To zupełnie nie sprzyja działaniu, więc lepiej przeczekać ten okres, skupiając się na sprawianiu sobie drobnych przyjemności, aby nie dać się pochłonąć przesileniu jesiennemu. 

Pierwsza kwadra Księżyca

22 września Księżyc znajdzie się w pierwszej kwadrze. Nie będzie to zatem tak silne zjawisko jak nów czy pełnia, ale również będzie wywierać na nas wpływ - zwłaszcza że odbędzie się w kulminacyjnym momencie, tuż przed równonocą. 

Zobacz także:

To również będzie dla nas niezwykle emocjonalny czas. Możemy mieć różne przeczucia i zauważyć prorocze sny. Na co dzień staniemy się jednak osowiali i przemęczeni, co tylko spotęguje uczucie wywoływane przez przesilenie. 

Zobacz także: