Wielka prognoza astrologiczna na grudzień 2023 roku pokazuje, że ten tydzień będzie bogaty w różne zjawiska astrologiczne. Co na niebie wydarzy się w najbliższych dniach? Możemy być pewni, że czeka nas prawdziwy rollercoaster emocjonalny, ale nie tylko. Najbliższe dni będą idealną okazją do zadbania o siebie oraz rozwój swoich zainteresowań. Sprawdź, jak wygląda pełna tygodniowa prognoza astrologiczna 11-17 grudnia 2023 roku.

Nów Księżyca w Strzelcu

12 grudnia 2023 roku odbędzie się nów Księżyca w Strzelcu. Będzie to doskonały czas do spędzenia czasu z bliskimi i naładowania się pozytywną energią. O ile nie damy się ponieść emocjom.

Zobacz także: 

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 12 grudnia 2023 pokazuje, że ten ognisty znak zodiaku będzie sprzyjał wielu z nas. Są też jednak osoby, które muszą nieco bardziej uważać - zwłaszcza że tego dnia wypada również koniunkcja Księżyca w Marsie, która potęguje konflikty.

Koniunkcje Księżyca

Nowy tydzień rozpoczniemy z przytupem, czyli z dwoma najsilniejszymi zjawiskami astrologicznymi. Potem już będzie nieco łatwiej. 14 grudnia Księżyc połączy się z Merkurym, co doda nam kreatywności. To zatem idealny moment na tworzenie świątecznych ozdób i dekorowanie domu. 

Pod koniec tygodnia, a dokładnie 17 grudnia, będziemy świadkami połączenia Księżyca z Saturnem. W weekend zatem warto będzie podejmować istotne decyzje. To idealny moment na tworzenie listy świątecznych zakupów, ale też ustalanie istotnych spraw dotyczących naszego życia. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Deszcz spadających gwiazd grudzień 2023

W nocy z 13 na 14 grudnia czeka nas magiczny moment. Nadchodzi bowiem deszcz meteorów z roju Geminidów, czyli deszcz spadających gwiazd. Warto zatem popatrzeć w niebo i pomyśleć życzenie. To też dobry moment, aby już teraz poczuć świąteczną atmosferę.

Najbardziej zjawiskowy deszcz spadających gwiazd w grudniu wydarzy się natomiast tuż przed świętami, a dokładnie w przesilenie zimowe. 22 grudnia będzie miał on magiczną moc, a wszystkie pomyślane wtedy życzenia sprawdzą się w nowym roku.