Są różne sposoby na to, aby odczytać nadchodzącą przyszłość. Jest to szczególnie istotne w kontekście zagrożeń, jakie czyhają na nas w życiu. Los szykuje dla nas bowiem wiele pułapek i wpadek, które trudno będzie wyprostować. Chcesz wiedzieć, na co powinieneś uważać? Twoja cyfra numerologiczna wskaże, czego będziesz żałować w życiu.

Numerologia: oblicz swoją cyfrę numerologiczną i poznaj przyszłość

Aby obliczyć swoją cyfrę numerologiczną, musimy dodać do siebie wszystkie cyfry, które znajdują się w naszej dacie urodzenia, np. dla osoby, która urodziła się 16 sierpnia 1993 roku: 

1 + 6 + 0 + 8 + 1 + 9 + 9 + 3 = 37.

Następnie dodajemy dalej, aż uzyskamy tylko 1 cyfrę:

3 + 7 = 10. 

1 + 0 = 1.

Ta osoba jest numerologiczną 1. Pamiętajcie, że istnieją także liczby mistrzowskie. Jeżeli zatem w wyniku powstałym z daty waszego urodzenia widnieje: 11, 22, 33 lub 44 nie dodajecie dalej, tylko pozostawiacie taki wynik. Wówczas możecie być pewni, że jesteście wyjątkowi.

Zobacz także:

Jeżeli macie już swoją cyfrę numerologiczną, możecie sprawdzić, czego będziecie żałować w życiu. Wskaże wam ona bowiem waszą przyszłość. 

Zobacz także: 

Czego będziesz żałować w życiu?

Wskaż swoją cyfrę numerologiczną i przekonaj się, co cię czeka.

Numerologiczna 1

Numerologiczna 1 bywa zbyt pewna siebie. W związku z tym może wykazać się zbytnią brawurą. Bezmyślnie zrobi coś, co mocno ją zawstydzi i do końca życia będzie pamiętać ten żenujący moment. Najpierw bowiem działa, a dopiero potem analizuje. 

Numerologiczna 2

Numerologiczna 2 jest wrażliwa i empatyczna, ale ludzie często to wykorzystują. Dlatego też może pomóc komuś, kto w rzeczywistości tego nie potrzebuje. Włoży sporo sił we wsparcie tej osoby, a potem poczuje się wykorzystana i zraniona. 

Numerologiczna 3

Numerologiczna 3 jest bardzo towarzyska, ale przez to często wychodzi na desperatkę. Tak bardzo dąży do kontaktu z innymi ludźmi, że niekiedy bywa dla nich męcząca. Może żałować wielu relacji, które skończyły się przez jej natarczywość. 

Numerologiczna 4

Numerologiczna 4 nigdy nie pozwala sobie na spontaniczność. I właśnie tego potem najbardziej żałuje w życiu. W pewnym momencie zdaje sobie bowiem sprawę, że mogła pozwolić sobie na znacznie więcej, niż udało jej się doświadczyć. 

Numerologiczna 5

Numerologiczna 5 bywa niecierpliwa. Z reguły wyrywa się do przodu, nie myśląc o konsekwencjach. W związku z tym żałuje wielu swoich czynów. Najbardziej jednak tych, które są związane z życiem miłosnym, bo ma skłonność do ucieczek. 

Numerologiczna 6

Numerologiczna 6 jest rodzinna i ma potrzebę ciągłego wyrażania uczuć. Czasami jednak nie udaje jej się trafnie ich rozpoznać. W związku z tym potrafi wyznać miłość komuś, kto tak naprawdę nie odwzajemnia jej uczuć, przez co potem cierpi. 

Numerologiczna 7

Numerologiczna 7 jest cyfrą, która potrzebuje aprobaty. Nieustannie się rozwija, aby zaimponować innym. Patrzy na siebie właśnie ich oczami i potem żałuje, że w życiu robiła wszystko, czego oczekiwali od niej inni, zamiast myśleć o sobie. 

Numerologiczna 8

Numerologiczna 8 jest urodzoną karierowiczką. Skupia się na pracy i nieustannym rozwoju, zapominając przy tym o swoim życiu osobistym. W pewnym momencie życia jednak - nawet gdy osiąga sukces - zdaje sobie sprawę, że brakuje jej miłości.

Numerologiczna 9

Numerologiczna 9 robi wszystko, aby zmienić świat na lepsze. Poświęca się i zawsze zapomina o sobie. Przez to jest w stanie przeoczyć w życiu coś naprawdę ważnego. Dlatego najbardziej będzie żałować nieprzeżytych chwil i utraconych szans. 

Numerologiczna 11

Numerologiczna 11 jest niezwykła, bo potrafi połączyć sferę duchową z materialną. Często bywa przez to odrealniona i potrafi przegapić istotne rzeczy, jakie daje jej życie. To też typ samotnika, który często zamyka się w sobie i potem tego bardzo żałuje. 

Numerologiczna 22

Numerologiczna 22 jest bardzo kreatywna i całe jej życie toczy się wokół tworzenia. Przez to jednak bardzo dużą wagę przykłada do kwestii materialnych, zapominając tym samym o uczuciach innych, ale też własnych. Stąd wiele błędów, które popełnia. 

Numerologiczna 33

Numerologiczna 33 posiada tzw. starą duszę. Dlatego też nigdy nie pozwala sobie na szaleństwa i zapomina o dobrej zabawie. W towarzystwie zgrywa "sztywniaka", który się wszystkimi opiekuje. I choć to przydatna cecha, potem może żałować braku spontaniczności. 

Numerologiczna 44

Numerologiczna 44 jest skazana na sukces. Większość swojego życia poświęca innym i zapomina przy tym o sobie. Przez to zatraca się i nigdy nie realizuje tego, o czym naprawdę marzy. Potem zdaje sobie sprawę, że nie udało jej się spełnić własnych pragnień. 

Zobacz także: