Global Mentoring Walk: o co chodzi?

Global Mentoring Walk to organizowany przez Vital Voices spacer liderów i liderek, w roli Mentorów, z kobietami, które do tej roli aspirują - Mentees. Jest to unikalna okazja do rozmowy na temat wyzwań, które przed nimi stoją, do podzielenia się doświadczeniami i sukcesami i zbudowania wyjątkowej relacji Mentor – Mentee. Już 8. marca 2020 w Łazienkach Królewskich odbędzie się po raz dziewiąty wyjątkowy spacer. W rolę Mentorów wcielą się wybitni Liderzy i Liderki oraz Najwyższa Kadra Zarządzająca, reprezentująca zarówno świat biznesu jak i organizacji społecznych. W roli Mentees wcielą się kobiety, wyłonione w procesie rekrutacji, które chcą zmieniać świat oraz swoją rzeczywistość na lepszą, dla siebie i innych.
Polska edycja Global Mentoring Walk ma swoje hasło „Walk the Change”, które wymyśliła jedna z uczestniczek spacerów Monika Sońta. Inicjatorkami Global Mentoring Walk w Polsce były Daria Mejnartowicz oraz Agnieszka Anielska – obie Panie brały udział w projektach globalnego oddziału Vital Voices,  i postanowiły przekonać Polki do takiego spaceru.

„ Zaangażowaliśmy się w projekt Vital Voices, ponieważ chcemy dodać im odwagi do działania na rzecz siebie i własnego rozwoju. Dzięki wymianie doświadczeń i rozmowach o codziennych wyzwaniach mamy okazję wzajemnie się inspirować. Z dumą obserwujemy, jak kobiety wokół nas stają się liderkami. Kibicujemy im na co dzień i oferujemy swoje wsparcie. Uważamy, że tego typu inicjatywy są potrzebne i wartościowe i co najważniejsze, oczekiwane przez kobiety” komentuje Marta Pokutycka-Mądrala,Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik Prasowy.

Global Mentoring Walk: do kiedy trwa rekrutacja?

Rekrutacja do Global Mentoring Walk trwa do dzisiaj  7. lutego 2020 r.Aby móc wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, Panie, muszą przesłać wypełniony elektroniczny kwestionariusz (do pobrania ze strony Vital Voices http://vitalvoices.pl/) w formie jednego pliku pdf oraz CV ze zdjęciem  na adres mailowy: GMWmentee@vitalvoices.pl

Vital Voices zaproszenie na Global Mentoring Walk kieruje do kobiet, które chcą zmieniać świat oraz swoją rzeczywistość dla siebie i innych. Do kobiet reprezentujących świat biznesu, polityki, organizacji społecznych, akademicki, które chcą się uczyć od innych, i które chcą wziąć udział (w charakterze Mentora bądź Mentee) w siódmej edycji Global Mentoring Walk w Polsce- w niedzielę, 8 marca 2020, w godz. 9.00-15.00.

W warszawskiej edycji Spaceru, która odbędzie się 8. marca 2020 r. w Łazienkach Królewskich weźmie udział 110 par mentoringowych. Tego samego dnia Mentoring Walk odbędzie się w 66 krajach (177 miastach) na całym świecie. Pomysł na Mentoring Walk pochodzi od amerykańskiej ikony mediów, założycielki i prezeski Oxygen Media, partnerki biznesowej Oprah Winfrey - Geraldine Laybourne.