Trendy wiosna 2020: Modny homewear gdzie kupić ze zniżką?

Wygodne spodnie z bawełny, ciepła bluza z kapturem, dobrze skrojony, miękki top – sportowa moda domowa przeżywa aktualnie swój wielki comeback. Po pierwsze w wyniku obecnej sytuacji prawie cały swój czas spędzamy w domach, po drugie w takim dresowym zestawie możemy spokojnie poczytać książkę z kubkiem kawy w ręku jak i poćwiczyć na macie jogę.

Co więcej, inwestycja w dobrej jakości homewear z pewnością jest inwestycją przemyślaną – po kwarantannie możemy go stylizować z trenczem, ulubioną parą sneakersów czy ramoneską (bluza z kapturem i skórzana kurtka to prawdziwy dream team).

Świetnej jakości dresy i inne elementy domowej garderoby znajdziecie w ofercie polskich marek – MUUV bazuje na joggerach, body i obszernych otulających sylwetkę bluzach, Hibou Essentials z kolei, w kolekcji prócz stylowych pidżam ma spodnie i bluzy z kapturem.

Aktualnie podczas nadchodzącego Szaleństwa Zakupów, które rusza już 27.marca ze zniżkami online, znajdziecie też rabaty na dresową kolekcję H&M czy Reserved. Tutaj łapcie kupony!