Modne kolory włosów na jesień - nowe trendy

Uwielbiamy jesienne eksperymenty z kolorami włosów, zwłaszcza że do łask wracają żywe, kobiece odcienie, obok których trudno przejść obojętnie. Wśród najmodniejszych kolorów włosów na jesień i zimę, obok oryginalnych srebrzystych blondów, pastelowych zieleni i fioletów, znajdziemy także bardziej stonowane, naturalne brązy, platynowy blond, rudości oraz czerń, która mieni się niebieskimi refleksami. Taki głęboki i trwały kolor można łatwo uzyskać, stosując domową koloryzację, np. nakładając na włosy Cameleo Permanent Hair Color Cream – farbę trwale koloryzującą z przełomową technologią HCE (High Conditioning Enhancer), która dzięki unikatowej kompozycji pigmentów zapewnia intensywne wnikanie koloru we włosy i maksymalny efekt. Włosy zyskują intensywny kolor i stają się odporne na wypłukiwanie.

Dodatkowo farby Cameleo zawierają Serum OMEGA+, czyli kompozycję pięciu naturalnych olejów (makadamia, sezamowego, kukurydzianego, słonecznikowego i oliwy z oliwek), która intensywnie nawilża i wygładza. Serum dodajemy do mieszanki koloryzującej, dzięki czemu chronimy i pielęgnujemy włosy już w trakcie koloryzacji. 

Jak utrzymać na włosach intensywny i pełen blasku kolor? Kluczem jest odpowiednia pielęgnacja farbowanych włosów, często osłabionych i łamliwych. Warto używać kosmetyków z jednej linii, bo ich właściwości pielęgnujące uzupełniają się. Delia Cosmetics przygotowała pełną linię pielęgnacyjną Cameleo BB opartą o keratynę. To jeden z głównych, naturalnych składników, budujących strukturę włosa. W skład linii wchodzą szampon i odżywka keratynowa do codziennego stosowania, płynna keratyna w spray’u i regenerująca maska keratynowa oraz rekonstruujący jedwab do włosów.