Już teraz możemy rozglądać się za promocjami z okazji Black Friday, ponieważ te zbliżają się do nas wielkimi krokami. Najlepiej szukać na nich takich elementów garderoby, na które polujemy od dawna lub takie, na które normalnie byśmy się nie zdecydowały. Czasem warto poeksperymentować! Sprawdź naszą galerię i zobaczyć jakie nakrycia głowy będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie zima 2019.

Trendy moda zima 2019: berety 

Powraca do nas niedoceniony klasyk, beret, który głównie kojarzony jest z modą francuską. Beret jest o tyle ciekawym nakryciem głowy, że dodaje elegancji każdej stylizacji. Jeżeli zastanawiasz się co powinnaś nosić, aby wyglądać jak paryżanka - koniecznie zacznij od beretu. Najmodniejsze są berety wełniane, w różnych wariantach kolorystycznych. Możesz zacząć swoją przygodę z beretem od klasycznej czerni i od niego rozbudować swoją kolekcję. warto rozejrzeć się za nim właśnie w czasie Black Friday, ponieważ most to taki model nakrycia głowy, który znajdziemy w prawie każdej sieciówce. 

Trendy moda zima 2019: kaszkiety 

Tak zwany baker-boy cap również ma wielki comeback. Ten rodzaj czapki sprawdzi się jeżeli pada deszcz, śnieg lub gdy świeci słońce. Możemy być praktyczne i stylowe jednocześnie. Kaszkiet będzie świetnie wyglądał na przykład do zwiewnej sukienki lub do bardziej męskiej stylizacji. W sieciówkach znajdziemy wiele możliwości kolorystycznych i materiałowych , dlatego warto rozejrzeć się za najlepszą dla nas opcją.  

Trendy moda zima 2019: bucket hat 

Ten model kapelusza znamy już z sezonu wiosna lato 2019. Zostaje on z nami na kolejny sezon, jednak teraz decydujemy się na bardziej elegancką wersję. Najmodniejsze są skórzane lub zrobione z miękkiego materiału. Ten model jest dosyć ekstrawagancki, jednak warto go wypróbować, ponieważ może być głównym elementem pozornie zwyczajnej stylizacji. Jeżeli nie jesteś do niego przekonana, tym bardziej powinnaś go wypróbować w czasie Black Friday, ponieważ może okazać się, że będzie to twój ulubiony model nakrycia głowy!

Trendy moda zima 2019: kapelusze

Kolejnym powracającym do nas modelem będzie kapelusz fedora. Może być dopełnieniem eleganckiej lub casualowej stylizacji. Najmodniejsze modele będą w stonowanych kolorach, bardzo często z ozdobą przy rondzie. A czym wyróżnia się kapelusz fedora? Szerokie rondo i wklęsła fałda na czubku. W sklepach możemy znaleźć różne wersje tego kultowego modelu, dlatego warto rozejrzeć się za modelem idealnym dla siebie. 

Trendy moda zima 2019: oversizowe czapki

Jest to najcieplejszy i najpraktyczniejszy ze wszystkich modnych w tym sezonie modeli. Klasyczna beanie przeszła drobny lifting. Teraz jest wielką, grubą, oversizową czapą. Najlepiej, aby była w krzykliwych kolorach lub aby miała przyczepioną dużą , błyszczącą broszkę. Możesz ponieść się fantazji i w trakcie wyprzedaży Black Friday kupić najbardziej szalony model, jaki tylko znajdziesz.