Stylowy dres, to najbardziej pożądany element kobiecej garderoby roku 2020.

Fakt że większość z nas w obecnym czasie pozostaje w domu, nie oznacza że nie możemy wyglądać jednocześnie wygodnie, stylowo i elegancko.
Bluza i spodnie dresowe mogą być w kolorze ponadczasowej czerni, w zdecydowanym kolorze, drukowany, ze zdobieniami, sportowy lub elegancki. W obecnym sezonie panuje dowolność w wyborze dresowych trendów. 

 

Projektantka Angelika Józefczyk, dotychczas znana z kobiecych kolekcji sukienek i damskich garniturów w tym sezonie również postanowiła wyjść naprzeciw tendencjom projektując kobiece dresy w kilku różnych wariantach stylistycznych. Projektantka proponuje połączenie wygodnej dzianinowej stylizacji z długim wełniano-kaszmirowym płaszczem w kolorze camelu lub ciemnej butelkowej zieleni.

Projektantka posiadała już wcześniej w swojej kolekcji bluzy z hasłem FREEDOM IS GOLD, odnoszące się do wolności słowa oraz znaczeniem jakie obecnie ma wolność wyboru, oraz niezależność własnych życiowych poglądów każdego z nas. W obecnym sezonie bluzy pojawiły się w odsłonie modnych dresów w kolorze czarno- białym. W innej propozycji znajdziemy również model dla fanek błysku – ciepła dzianina została połączona z opalizującymi matowo-błyszczącymi cekinami w kilku wariantach kolorystycznych. 

Strona www.angelikajozefczyk.com , www.agelikajozefczyk.pl
Instagram: ANGELIKAJOZEFCZYK