Toni & Guy kreuje trendy, inspiruje, przekracza granice, uczy ludzi jak wyrażać siebie. Nie boi się nowości, bycia ekstrawaganckim, przemawia do ludzi, którzy kochają modę i bawią się nią każdego dnia. Moda inspiruje stylistów marki i pozwala im wyjść ponad zwykłą stylizację i pielęgnację włosów – Toni & Guy inspiruje ludzi do tego, by wyrażać własne ja poprzez totalną stylizację od stóp do głów. Nowatorskie wizje stylistów fryzur, inspirowane najnowszymi trendami  mody z wybiegów, to nie jedyny składnik sukcesu marki. To również wyspecjalizowane kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów przeznaczone do wielu potrzeb i adresujące wiele problemów. Marka słynie z rozbudowanej linii do stylizacji, która gwarantuje możliwość uzyskania każdej, nawet najbardziej śmiałej fryzury.

Produkty marki są dostępne tylko w drogeriach Rossmann

PRODUKTY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

OCZYSZCZANIE I ODŻYWIANIE
Shampoo for Damaged Hair
Szampon do włosów zniszczonych, przywraca włosom blask, witalność i zdrowy wygląd. Odbudowuje i zapobiega łamliwości oraz rozdwajaniu się końcówek.
Cena 250 ml ok. 34,99 pln

Shampoo for Fine Hair
Szampon do włosów cienkich i delikatnych. Delikatnie oczyszcza i dodaje objętości, nie obciążając włosów. Unosi włosy od nasady i wzmacnia je aż po same końce.
Cena 250 ml ok. 34,99 pln

Shampoo for Advanced Detox
Szampon głęboko oczyszczający. Głęboko oczyszcza i dokładnie usuwa pozostałości produktów do stylizacji włosów. Do sporadycznego użytku.
Cena 250 ml ok. 34,99 pln

Conditioner for Damaged Hair
Odżywka do włosów zniszczonych. Intensywna odżywka odbudowuje zniszczone i łamliwe włosy, nadając im zdrowy wygląd. Do stosowania wraz z szamponem Toni&Guy do włosów zniszczonych.
Cena 250 ml ok. 34,99 pln

Conditioner for Fine Hair
Odżywka do włosów cienkich i delikatnych. Lekka odżywka nadaje blask i objętość, bez obciążania włosów. Do stosowania wraz z szamponem Toni&Guy do włosów cienkich i delikatnych.
Cena 250 ml ok. 34,99 pln

Dry Shampoo
Suchy szampon do włosów. Włosy, które zbyt szybko tracą świeżość potrzebują dodatkowego wsparcia. Szampon Toni&Guy wchłania nadmiar sebum, przywracając włosom świeżość i objętość na drugi dzień po ich umyciu.
Cena za  250 ml 39,99 zł

PRZYGOTOWANIE DO STYLIZACJI
Volume Plumping Mousse
Pianka zwiększająca objętość włosów. Pianka wyposażona w specjalny aplikator pozwala zwiększyć objętość i puszystość włosów już od samej nasady.
Cena 222 ml ok. 39,99 pln

Heat Protection Mist
Mgiełka chroniąca włosy przed wysoką temperaturą. Pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami wywołanymi wysoką temperaturą oraz sprawia, że włosy stają się bardziej miękkie i gładkie.
Cena 150 ml ok. 39,99 pln

Leave In Conditioner
Odżywka bez spłukiwania. Intensywnie odżywia i nawilża włosy przez cały dzień. Zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów.
Cena 100 ml ok. 39,99 pln

PRODUKTY DO STYLIZACJI WŁOSÓW

STYLIZACJA CASUAL
Forming Spray Gel
Modelujący żel do włosów w sprayu. Lekka formuła żelu Toni&Guy nadaje kształt fryzurze oraz elastycznie utrwala bez efektu ciężkości i usztywnienia włosów.
Cena150 ml ok. 39,99 pln

Flexible Hold Hairspray
Lakier do włosów elastyczne utrwalenie.  Utrwala fryzurę, utrzymując jej naturalna lekkość
i sprężystość przez cały dzień.
Cena 250 ml ok. 34,99 pln

Sea Salt Texturising Spray
Sól morska w sprayu. Podkreśla naturalny charakter włosów i dodaje im objętości. Unosi włosy i utrwala efekt artystycznego nieładu.
Cena 75 ml 12,99 pln , 200 ml 39,99 pln

STYLIZACJA CLASSIC
Spray Gel for Curls
Żel w sprayu modelujący loki. Podkreśla naturalne falowanie i skręt włosów, zapobiegając ich elektryzowaniu i plątaniu się.
Cena 150 ml ok. 39,99 pln

Medium Hold Hairspray
Lakier do włosów optymalne utrwalenie. Kontroluje i utrwala fryzurę bez utraty naturalnego wyglądu, sprężystości i miękkości włosów.
Cena 250 ml ok. 34,99 pln

Shine Gloss Serum
Serum nadające włosom blask i lśniący wygląd. Wygładza i nabłyszcza włosy.
Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu, nie obciąża włosów.
Cena 30 ml ok. 39,99 pln