Tygodniowa prognoza astrologiczna 11-17 września 2023 roku wskazuje, że nadchodzi zjawisko, które dość mocno namiesza w naszych życiach. Zdominuje cały tydzień i zacznie wywierać ogromny wpływ na każdego człowieka. To zjawisko skłoni nas do odwagi, ale nie tylko. Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się na niebie i w jaki sposób będzie na nas oddziaływać. 

Wyjątkowe zjawisko 15 września 

Na niebie mają miejsce różne zjawiska astrologiczne, które wywierają na nas niezwykły wpływ. Żadna gwiazda ani planeta nie jest jednak tak silna pod tym względem jak Księżyc. To właśnie nasz naturalny satelita ma największe wibracje, które sprawiają, że zupełnie potrafimy nie być sobą. 

W nocy z 15 na 16 września będzie miał miejsce całkowity nów Księżyca w Pannie. To zjawisko jednak oddziałuje na nas tak silnie, że jego wpływy będziemy czuć przez cały tydzień. Jak to konkretnie na nas wpłynie? 

Zobacz także: 

Nów Księżyca w Pannie skłania do odwagi

Nów Księżyca w Pannie przyjmuje cechy tego niezwykłego znaku zodiaku. Przede wszystkim są to ambicja i odwaga. Właśnie dlatego powinniśmy liczyć się z tym, że będziemy uparcie dążyć do realizacji postawionych sobie celów. To jednak nie wszystko. 

Wszyscy będziemy chcieli odważnie brnąć do przodu, ale też zaczniemy bez problemu wyrażać swoje uczucia. Uda nam się okazać najskrytsze emocje i tym samym w końcu zrobimy krok naprzód w naszych relacjach. 

Musimy jednak uważać na jedną rzecz. Jeżeli nie jesteśmy czegoś pewni, lepiej nie decydować się na brawurę. Wówczas możemy bowiem podjąć złe decyzje i popełnić błędy, których z pewnością będziemy żałować w przyszłości. 

Zobacz także:

Zobacz także: