Olga Bołądź w sztuce "To tylko SEX!"

Aktorka Olga Bołądź lubi zaskakiwać, a jej najnowsza rola właśnie do takich należy. Tym razem Olga Bołądź wystąpi w roli sex-eksperta w sztuce "To tylko SEX". Olga Bołądź jako ekspert Edyta (#edytaradzi) zgłębi tajniki seksualnego labiryntu i odpowie na najczęściej zadawane pytania: Dlaczego miłość kończy się małżeństwem?, Czego tak naprawdę pragną kobiety?, Kto ma większy apetyt i na co?, Jaka jest najczęstsza fantazja seksualna?

Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków .

"To tylko SEX" - o czym jest sztuka?

"To tylko SEX" to nowa sztuka twórców "Jak zostać SEX GURU". Sztuka "To tylko SEX!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest  Giovanni Castellanosa - znany z reżyserowania hitu "Boeing, Boeing". Z takim składem „TO TYLKO SEX!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu!

Premiera sztuki zaplanowana jest na wrzesień, a dokładniej: 11-13 września w Teatrze IMKA.

Kolejne spektakle odbędą się również w innych miejscach Polski:

11-13.09.19 – Warszawa – Teatr IMKA
20.09.19 – Gdańsk – Scena Teatralna NOT
22.09.19 – Katowice – Pałac Młodzieży
20.10.19 – Łódź – Teatr Nowy
10.11.19 – Kraków – Teatr Ludowy
12.12.19 – Lublin – Teatr Muzyczny
14.12.19 – Bydgoszcz – Kino Teatr Adria
25.01.20 – Wrocław – ATM Scena na Bielanach

Wybierzecie się na sztukę "To tylko SEX"?