Każdy marzy o tym, aby dom był jego oazą. Chcemy czuć się w nim bezpiecznie, dlatego lepiej dmuchać na zimne i pozbyć się wszystkiego, co może ściągnąć nieszczęście na nasze mieszkanie. Okazuje się, że nawet nietypowe przedmioty mogą być źródłem pecha. Wśród nich znajduje się rzecz, którą niemal każda kobieta ma w swojej szafie. To przynosi pecha w domu, dlatego lepiej jak najszybciej pozbyć się tego przedmiotu. Sprawdźcie, o co konkretnie chodzi. 

To przynosi pecha w domu. Każda kobieta posiada tę 1 rzecz

Wydawać się może, że przedmioty, których używamy każdego dnia, nie powinny przynosić pecha. Okazuje się jednak, że jest wręcz przeciwnie. To właśnie one są w stanie ściągnąć na nas największe nieszczęście.

Zobacz także: 

Słyszeliście już na pewno o tym, że zepsuty zegar jest zwiastunem złych rzeczy. W domu nie powinno się trzymać także zużytych sprzętów elektronicznych, ponieważ mogą ściągnąć na nas pecha. To jednak nie koniec przedmiotów, które najlepiej jak najszybciej wyrzucić.

Niemal każda kobieta ma w swojej biżuteryjnej kolekcji... kolczyk nie do pary. Gdy jeden z nich się zgubi, często wychodzimy z założenia, że drugi lepiej przetrzymać, bo może tamten się znajdzie. Niestety to ściąga pecha na nas i naszych domowników. 

Kolczyki nie do pary przynoszą pecha

Ta reguła wywodzi się z zasad feng shui. Według nich przedmioty pozbawione pary sprawiają, że w naszym życiu dominuje chaos oraz bałagan. Dlatego też kolczyki bez pary mogą sprawić, że w naszym domu zapanuje niepokój i strach.

Przestrzeń mieszkania, w którym znajdują się przedmioty bez pary, jest zanieczyszczona. To sprawia, że otwieramy na oścież drzwi dla zła i pecha. Jeżeli czujesz, że ostatnio nieszczęścia się ciebie trzymają, lepiej sprawdź, czy w twojej szkatułce z biżuterią nie ma pojedynczych kolczyków.

Zobacz także:

Ta zasada może dotyczyć także innych przedmiotów. Skarpetki bez pary też mogą przynosić pecha. Kolczyki mają jednak podwójne działanie, ponieważ dodatkowo są to ostre przedmioty, które mogą ściągać na nas wszelkiego rodzaju krzywdy. 

A wy wierzycie w takie rzeczy? Jeżeli tak, koniecznie rozejrzyjcie się dookoła i jak najszybciej pozbądźcie się zbrakowanej biżuterii. 

Zobacz także: