Najpiękniejsze znaki zodiaku: Strzelec

Zodiakalne Strzelce są najczęściej bardzo atrakcyjne. Mają niezwykły dar uwodzenia, który podarowały mu gwiazdy. Strzelce emanują urokiem, który wynika z ich charyzmatycznej osobowości z pieprzykiem pewności siebie, co daje bardzo apetyczne danie. Choć mogą nie być w naszym typie, mają taką aurę przekonania o własnej wartości, którą zarażają innych. Astrolodzy zauważają też, że zodiakalne Strzelce mają łatwość w nawiązywaniu kontaktów, uwodzą powłóczystymi spojrzeniami i umiejętnością bezpardonowego zachowania nawet w nowym towarzystwie. Strzelce mają też najczęściej tendencję do emfazy – zakochują się, prawią komplementy i nagle znikają, by przeglądać się jak Narcyzy w oczach innych, na których rzuciły urok. Czy ta teoria się zgadza? No cóż, Brad Pitt jest spod znaku Strzelca. Nam więcej dowodów nie potrzeba.

Najpiękniejsze znaki zodiaku: Byk

Gigi Hadid, Jessica Alba, George Clooney i David Beckham to zodiakalne Byki. Czy potrzeba więcej dowodów na to, że osoby urodzone między 20 kwietnia, a 21 maja, rzeczywiście mogą poszczycić się mianem najpiękniejszego znaku zodiaku? Byki to pewniaki w konkursie miss świata. Kobiety są obdarzone przez gwiazdy zjawiskową urodą. To klasyczne piękności o regularnych rysach i skórze jak atłas. Mężczyźni spod znaku Byka mają w sobie chłopięcy urok i zawadiacki uśmiech - z wiekiem zyskują jak wino. Co ciekawe, dużo Byków doskonale zdaje sobie sprawę z siły swojego piękna i chętnie wykorzystuje to do swoich korzyści. Zodiakalne Byki bywają zarozumiałe i pyszne. To jak dokładka tortu, której zwykle później żałujesz.

Najpiękniejsze znaki zodiaku: Rak

Zodiakalne Raki to nieoczywisty wybór astrologów. Ich uroda to coś więcej niż regularne rysy, idealna sylwetka i profil Kleopatry. Wręcz przeciwnie – Rak jest zaprzeczeniem klasycznego piękna. Jego uroda zależy od oczu patrzącego. Dla jednych piękne, dla innych nieoczywiste – ale zawsze pozostawia wrażenie i budzi zainteresowanie. Potrafi się zmieniać w zależności od nastroju, pory dnia i miejsca. Raz budzi pożądanie, a raz potrzebę opieki. Lśni jak diament w zależności od padającego na niego światła. Ten znak zodiaku bywa nieśmiały i niepewny siebie, ale niczego nie ukrywa, a jednak uważany jest za tajemniczy i niedostępny. Tak naprawdę pragnie tylko czystej, prawdziwej miłości, no i może kilku komplementów, po których rozkwita. Ale kto ich nie lubi? Znany Rak: Meryl Streep i Tom Cruise.

Najpiękniejsze znaki zodiaku to więc osoby urodzone w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, listopadzie i grudniu. Zgadzacie się z tą listą?