Wodór molekularny to antyoksydant silniejszy niż witamina C, dlatego działa prozdrowotnie oraz odmładzająco. W nowo otwartej strefie Wodorowego SPA można skorzystać m.in. z pierwszego na świecie jacuzzi wodorowego z technologią nanopęcherzyków. Wodór w dawkach terapeutycznych wdychać będzie można także m.in. w łaźni parowej czy tężni solankowej. Nie lada atrakcją będą też pierwsze na świecie hologramy podczas seansów saunowych.

W warszawskim Studio Sante właśnie otwiera się zupełnie nowa strefa pod hasłem „Wodorowe SPA Studio Sante – Twoje źródło młodości”. Miejsce połączy to, o czym zwykle na co dzień zapominamy – zdrowie i relaks. Goście będą mogli podczas relaksu skorzystać z prozdrowotnych i odmładzających właściwości wodoru molekularnego, który jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów na świecie. Działa tak jak witamina C, tylko jeszcze mocniej!

Z dobroczynnych i odmładzających właściwości wodoru w Studio Sante skorzystać można m. in. w jacuzzi wodorowym Gold oraz jacuzzi wodorowym, wypoczywalniach wodorowych Tepidarium i Zielony Zakątek, w łaźni parowej czy w tężni solankowej. Goście skorzystają też z niezwykle skutecznych zabiegów oczyszczania wodorowego na twarz i ciało w strefie zabiegowej.

Odmładzająca kąpiel w jacuzzi

Kąpiel w jacuzzi wodorowym, dzięki nasyceniu wody wodorem, pomoże zadbać o piękną skórę. Antyoksydacyjne działanie wodoru spowalnia procesy starzenia skóry i poprawia jej ogólny wygląd. Cząsteczki wodoru w formie nanopęcherzyków łatwo przenikają przez ścianę naczynia krwionośnego, a następnie z ogólnoustrojowym krążeniem są rozprowadzane w całym organizmie. Ciepło rozszerza naczynia włosowate, a tym samym zwiększa przepływ krwi. Dzięki temu kąpiel w jacuzzi pobudza naturalne procesy detoksykacji organizmu i przyspiesza przemianę materii, wspomagając odchudzanie. W badaniach dotyczących działania wodoru udowodniono, że organizm człowieka potrafi zatrzymać co najmniej 20 proc. podawanego wodoru. Oznacza to, że podczas 15-minutowej kąpieli w jacuzzi z wodą nasyconą wodorem organizm otrzyma terapeutyczną dawkę wodoru.

Inhalacje i zabiegi oczyszczania wodorowego

W ofercie Centrum Terapii Studio Sante dostępne są natomiast inhalacje wodorem molekularnym, które poprawią działanie układu oddechowego i regenerują organizm. W strefie Beauty Studio Sante dostępne są natomiast niezwykle skuteczne zabiegi oczyszczania wodorowego, wykorzystujące antyoksydacyjne działanie tego pierwiastka. Można skorzystać m.in. z zabiegu pielęgnacyjnego 3 w 1 OXYgen oraz oczyszczania wodorowego skóry AQUAgen+.

O wszystkich atrakcjach Wodorowego SPA przeczytasz na stronie Studio Sante