Ta torebka budzi kontrowersje na Instagarmie

Markowa torebka to marzenie każdej z nas. W dzisiejszych czasach Instagram w wielu dziedzinach wyznacza trendy, tak też jest i w modzie. Ostatnio na Instagramie kontrowersje wzbudza torebka marki Off-White. Najnowszy projekt Virgil Abloh rozgrzał Internautów do czerwoności, a raczej cena jaką trzeba zapłacić za torebkę... z dziurami. Torebka tym bardziej wzbudza dyskusje, że zdaniem wielu jej cena jest nieadekwatna do jej praktycznego wykorzystania, a nawet wyglądu.

Chyba zgodzicie się z nami, że ten model nie należy do klasyków, jak chociażby mała czarna Chanel, czy torebka Louis Vuitton.

Torebka z dziurami warta ponad 6 tys.?

Cena torebki Off-White, której model nosi nazwę Meteor (tutaj staje się jasne skąd pomysł na taki wygląd torebki, chociaż nie wiadomo, co było pierwsze) wynosi ponad 6 tysięcy złotych. Taniej zapłacimy za torebkę podobnych rozmiarów znanych projektantów: Karla Lagerfelda czy Dolce&Gabbana, a jednak mało kto słyszał o marce Off-White z wyjątkiem fashionistek, które na bieżąco śledzą zagraniczne pokazy mody.

Co więcej Internauci podkreślają, że chociaż torebka nie należy do najmniejszych, to dwie dziury na przestrzał oraz ścięcie na jednym rogu sprawiają, że mało rzeczy pomieścimy w takiej torebce.

My zdecydowanie jesteśmy fankami bardziej klasycznych modeli, chociaż lubimy też nutę awangardy i szaleństwa. 

Modne klasyczne torebki

Klasyka zawsze się obroni i każda z nas powinna mieć w swojej szafie chociaż jedną małą klasyczną torebkę. Nie musi to być mała czarna, chociaż z doświadczenia wiemy, że sprawdzi się ona najlepiej w wielu stylizacjach.

Torebki awangardowe

Jeśli wolimy, żeby torebka nie była nuda, warto wybrać model z jakimś wyraźnym akcentem: dżety metalowe, naszywki, fantazyjny zamek - to sprawi, że torebka doda pazura do naszej stylizacji.

Torebki z motywem zwierzęcym

Motyw zwierzęcy na długo zagościł w trendach, również na torebkach. Wybór wzorów i kolorów jest duży, więc jeśli macie ochotę skorzystać z naszych podpowiedzi, to z pewnością wasza stylizacja nie będzie taka oczywista.