W sieci możemy znaleźć informacje o różnych pechowych znakach zodiaku. Z reguły ludzie urodzeni pod tymi gwiazdami nie mogą liczyć na łut szczęścia. Jest jednak jeden wyjątkowo pechowy znak zodiaku, z którym nikt nie jest w stanie się równać. Czarne koty i drabiny mu nie grożą - on i tak nie ma szczęścia od urodzenia. Jeżeli coś złego ma się przytrafić, z pewnością przydarzy się jemu.

To najbardziej pechowy znak zodiaku. Ściąga na siebie same nieszczęścia

Komedie, w których ludzie nieustannie ściągają na siebie pecha, nie są na wyrost. Istnieje znak zodiaku, dla którego niefart jest codziennością.

Zobacz także: 

Zapewne dla wielu z was będzie to zaskoczeniem, ale owym pechowym znakiem nie jest Lew, ani Skorpion. Na brak przychylności losu nie może narzekać też Panna, Waga czy Strzelec. O jakim zatem znaku zodiaku mowa?

Okazuje się, że według horoskopu najbardziej pechowym znakiem zodiaku, są... wrażliwe Ryby. Niech was jednak nie zwiedzie ich delikatność. Ryby jak nikt inny potrafią sobie poradzić z przeciwnościami losu. 

Ryby to najbardziej pechowy znak zodiaku

Ryby przez swoją wrażliwość i dobroć często są wykorzystywane przez innych ludzi. Zdarza się, że przerzucają oni na nie swoje troski i problemy. Często przez to Ryby czują się, jakby spadło na nie całe zło tego świata. 

Niestety los też nie jest dla nich łaskawy. Jeżeli ktoś ma wejść w największą kałużę na ulicy, będą to właśnie Ryby. Trudno się dziwić, że jest to przesądny znak zodiaku, bowiem gdy czarny kot przetnie im drogę, zawsze potem wydarzy się coś złego - choć może to być tylko zbieg przykrych okoliczności.

Zobacz także:

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Ryby doskonale radzą sobie bowiem z problemami. Dzięki temu, że jak żaden inny znak zodiaku potrafią uciekać w sferę w fantazji, o wiele łatwiej przekuć im niepowodzenia w coś dobrego. To pozwala im obiektywnie patrzeć w przyszłość - mimo wszystko. Inne znaki zodiaku nie miałyby w sobie aż tyle siły. 

Zobacz także: