To najbardziej pechowe znaki zodiaku: Koziorożec

Gdy się zakochuje, zazwyczaj jego wybranka ma już zajęte serce. Gdy planuje wziąć kredyt - dostaje wypowiedzenie z pracy. Nowa koszula - już wiesz, gdzie wyląduje poranna kawa, dokładnie na śnieżnobiały kołnierzyk. Koziorożce zawsze zadają sobie pytanie - jak to możliwe? Dlaczego ja? Rzeczywiście w tej sytuacji podejrzewamy "klątwę gwiazd" - przeznaczenie, którego nie da się oszukać. To jeden z najbardziej pechowych znaków zodiaku. Ale czy takie drobiazgi są w stanie popsuć humor Koziorożcowi? Zdecydowanie nie. Ten znak zodiaku z cytryny robi lemoniadę - nie poddaje się przeciwnościom losu i walczy o swoje szczęście. I tak trzymaj!

To najbardziej pechowe znaki zodiaku: Ryby

Ryby to urodzeni pechowcy - potrafią przewrócić się na pustej drodze, kupić bilet nie na ten seans w kinie, spóźnić się na samolot. Ryby z charakteru są dość powolne, długo się zastanawiają, analizują kilka scenariuszy, co nie raz pakuje je w większe kłopoty, niż gdyby podjęły szybką, spontaniczną decyzję. Ryby też bardzo empatycznie podchodzą do innych, co nie spotyka się ze wzajemnością. Droga Rybo, gry i hazard to zdecydowanie nie jest zabawa dla ciebie - zawsze postawisz na złego konia. Inaczej jest na szczęście w życiu prywatnym. Ostatecznie więc zyskujesz znacznie więcej.

To najbardziej pechowe znaki zodiaku: Bliźnięta

Bliźnięta mają tyle samo pecha w życiu, co dystansu do siebie. Bardzo często więc to, co złe przekuwają w coś pozytywnego. Pamiętacie tę scenę w "Notting Hill", w której Hugh Grant wylewa kawę na piękną Julię Roberts i jest to początek ich ekranowego romansu? Dokładnie taki sam schemat możemy obserwować u zodiakalnych Bliźniąt. Umiejętność śmiania się z samego siebie, to rzadki, a poszukiwany talent. Płeć przeciwna uwielbia osoby, które pewnością siebie tuszują niedoskonałości. To świetny wabik na płeć przeciwną, co Bliźnięta dobrze wiedzą i często otacza je wianuszek wielbicieli. Czy to one oszukują przeznaczenie? Zdecydowanie tak!

Zgadzacie się z tym, że Koziorożec, Ryby i Bliźnięta to najbardziej pechowe znaki zodiaku? Dajcie znać w komentarzach!