Joanna Opozda i Antek Królikowski pobrali się 7 sierpnia 2021 w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Na ślubie pary pojawiło się wielu gości ze świata show-biznesu oraz oczywiście rodziny państwa młodych. Można pokusić się o stwierdzenie, że ta uroczystość była ślubem roku – zdjęcia z tego wyjątkowego dnia pojawiły się w niemal każdym serwisie internetowym w Polsce. 

Niestety, bajkowy scenariusz zmienił się w w mroczny thriller, gdy na początku roku czytaliśmy o głośnej strzelaninie z udziałem Antka Królikowskiego i ojca Joasi, Dariusza Opozdy. Niedługo później pojawiły się pierwsze plotki o rozstaniu pary i nowym związku aktora. 

Po bardzo trudnej ciąży i niełatwym czasie w życiu prywatnym na ściankach znów zagościła Joanna Opozda. Aktorka wyznaje, że tak szybki powrót do pracy nie jest spowodowany tęsknotą za show biznesem, a sytuacją ekonomiczną. "Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę" - wyjaśniła Joasia w rozmowie z Party.

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą rozwód. "Sprawa może przeciągnąć się w czasie nawet o rok"

Nieco ponad 9 miesięcy po bajowym ślubie dowiadujemy się o rozwodzie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. O planach rozwodowych pary pisze Super Express. Jak ustalił tabloid, wniosek rozwodowy jest już w Sądzie Okręgowym w Warszawie, a rozwodzący się małżonkowie czekają na ustalenie terminu sprawy. Do rozstrzygnięcia pozostanie m.in. kwestia opieki nad synem pary, Vincentem, który pod koniec kwietnia skończył 2 miesiące.

Jak udało nam się ustalić, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok... Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe  - pisze Super Express

 

ZOBACZ TAKŻE: