Rossano Ferretti dla Wella Professionals

Marka Wella Professionals znana jest na całym świecie. Wiele kultowych salonów fryzjerskich postawiło na innowacyjne technologie fryzjerskich, wybierając farbę Koleston Perfect od Wella Professional. Nie bez powodu zatem marka Wella wybrała jako ambasadora Rossano Ferretti.

Rossano Ferretti - kim jest?

Rossano Ferretti jest liderem w branży fryzjerskiej z ponad 30-letnim doświadczeniem i 23 luksusowymi salonami hair spa na całym świecie. Rossano, znany jako Maestro, jest twórcą kultowego Invisible Haircut. Znany stylista gwiazd i celebrytek, współpracuje z największymi markami modowymi. Często określany jest mianem „najbardziej luksusowego fryzjera świata".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rossano Ferretti (@rossanoferrettiofficial) Wrz 16, 2019 o 1:07 PDT

 

Rossano,  stworzył kolekcję fryzur, wykorzystując nowość marki Wella Professionals – permanentną farbę Koleston Perfect! Jak ocenia nową koloryzację? Zobaczcie sami:

 Nowy Koleston Perfect pozwala na przeprowadzanie zabiegów koloryzacji dowolną techniką, zarówno dzięki farbie, jak i zastosowanej technologii. To do nas należy zrozumienie kobiecej duszy i osobowości, upewnienie się, czego od nas oczekuje i zaproponowanie klientkom koloru dobranego specjalnie dla nich, dokładnie tak, jak strzyżenia.

W salonach Wella fryzjerzy pracują na najlepszych produktach

Koleston Perfect jest innowacyjna, ponieważ po 130 latach na rynek fryzjerski wszedł produkt, który nie zawiera pigmentów PPD/PTD, które mogą uczulać.

Trudno sobie wyobrazić, że od ponad stu lat nasza branża używa zasadniczo tych samych cząsteczek pigmentów w permanentnych farbach do włosów. NOWY KOLESTON PERFECT z ME + wszystko to zmieni.  Przełomowe technologie, zastosowane w tej farbie, zapewniają żywy kolor i zmniejszają uszkodzenia włosów – koloryzacja po koloryzacji**. Jesteśmy przekonani, że to innowacyjne podejście do farb permanentnych zrewolucjonizuje naszą branżę i wzmocni naszą pozycję wiodącej marki profesjonalnych farb do włosów - Laura Simpson, dyrektor ds. marketingu Coty Professional Beauty

My jesteśmy na tak! Znajdź salon Wella Professionals z logo Color Master i przekonaj się sama!