Nicole McCurry z Glasgow w Szkocji stała się gwiazdą TikToka, gdy zaczęła publikować filmiki na których pokazuje swoje pełne kształty. Aktualnie jej profil na TikToku obserwuje ponad 247 tys. osób. 24-latka nie wstydzi się swojego ciała i chętnie pozuje w obcisłych ubraniach czy strojach kąpielowych. Pewność siebie dziewczyny i nadprogramowe kilogramy nie przypadły jednak do gustu internautom. Jak się okazuje, negatywne komentarze zazwyczaj piszą mężczyźni.

TikTokerka otrzymuje negatywne komentarze ze względu na swoją wagę

Nicole często udostępnia filmiki, na których chętnie i bez wstydu pokazuje swoje ciało. "Konto na TikToku założyłam wieki temu. Uwielbiam pozować w strojach kąpielowych i seksownych ubraniach, pokazując ciało, z którego jestem dumna i uważam, że jest sexy. Byłam zszokowana, kiedy zaczęłam mieć tak wielu obserwatorów. Niektórzy są naprawdę mili i mówią, że wyglądam pięknie w moim rozmiarze, ale spotykam się też z wieloma negatywnymi komentarzami" - mówi McCurry w rozmowie z "The Sun".

Pod filmikami 24-latki można przeczytać takie komentarze jak:

Jesteś tak gruba, że umrzesz przed trzydziestką

Nie ma mowy, żeby taka grubaska nosiła obcisłą sukienkę

Powinnaś iść na siłownię - jesteś obrzydliwa

Promujesz niezdrowy wizerunek ciała

"Ludzie są podli" - powiedziała 24-letnia Nicole wyjaśniając, że za każdym razem gdy publikuje filmik dostaje złośliwe komentarze, które ją zawstydzają. Przykre słowa piszą głównie mężczyźni, z czego większość z nich ma partnerki. "Wątpię, że ich dziewczyny wiedzą, że ci chłopcy po kryjomu hejtują dziewczynę z Internetu, której nawet nigdy nie poznali".

Nicole znalazła sposób na hejterów

24-latka znalazła sposób na nieprzyjemne komentarze od mężczyzn. "Wchodzę na ich konta i grożę, że powiem ich dziewczynom jacy naprawdę są. Żeby wiedziały z kim się spotykają. Niektórzy z nich od razu zmieniają nastawienie i szybko przepraszają, ale inni nazywają mnie dziwakiem. Nie obchodzi mnie to. Nie powiedziałam jeszcze nic żadnej z dziewczyn, ale jestem gotowa to zrobić'.

"Dziewczyny, które komentują moje filmiki są bardzo wspierające. Zdarzało się, że dostawałam od nich prywatne wiadomości, w których wyznają, że dzięki mnie miały wystarczająco pewności siebie, żeby pojawić się na plaży w bikini. To przykre, że mężczyźni czują potrzebę znęcania się nade mną" - mówi Nicole w rozmowie z "Fabulous" 

Dziewczyna wspomina przykry incydent, kiedy jeden z internetowych hejterów poznał ją w jednym z klubów z Glasgow: "„Zdarzało się, że ludzie zwracali się do mnie publicznie. Jeden mężczyzna chodził za mną po nocnym klubie w Glasgow, krzycząc: Jesteś grubą dziewczyną z TikToka"

Nicole waży prawie 100kg. "Mam wysoką samoocenę. Jestem w szczęśliwym związku i jestem kochana. Nie przestanę nosić obcisłych ubrań tylko dlatego, że kogoś w Internecie to uraża".

Zobacz także:

a