„The Crown 4”: Gillian Anderson jako Margaret Thatcher

Kilka tygodni temu do sieci trafił 3. sezon „The Crown”, który opowiada o życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Przy okazji premiery 3. sezonu serialu pojawiły się doniesienia, że powstanie kolejna część „The Crown”, który cieszy się ogromną popularnością. Zdradzono również, że Emma Corrin wcieli się w postać księżnej Diany. Teraz pojawiają się kolejne zdjęcia z planu nowego sezonu, na których możemy zobaczyć  nowych bohaterów serialu Netfilxa. Na ekranie oprócz Emmy Corrin zobaczymy również Gillian Anderson, w roli premier Wielkiej Brytanii, Margaret Thatcher. Obecnie Anderson możemy oglądać również w hicie Netflixa „Sex Education”. W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia gwiazdy, która w makijażu, peruce i szarej garsonce do złudzenia przypomina „Żelazną Damę”. Gillian Anderson zmierzy się z innymi aktorkami, które wcześniej wcielały się w rolę premier Wielkiej Brytanii m. in. z Meryl Streep, która za rolę w „Żelaznej Damie” otrzymała Oscara.

„The Crown 4” kogo jeszcze zobaczymy w nowym sezonie?

Oprócz Gillian Anderson i Emmy Corrin w nowym sezonie “The Crown” zobaczymy również inne ciekawe postacie. W kolejnym sezonie powróci w retrospekcji  Claire Foy, która ponownie wcieli się w rolę Królowej Elżbiety II. Reżyser serialu Peter Morgan zdradził również kto zagra Królową Elżbietę w finałowym sezonie –obecnie grającą w 3. sezonie Olivię Colman w roli królowej Wielkiej Brytanii, w 5.sezonie zastąpi  Imelda Staunton, znana między innymi z roli Dolores Umbridge w filmie „Harry Potter i Zakon Feniksa”.

Fani serialu z niecierpliwością czekają na 4. sezon serialu, którego premiera jest zaplanowana pod koniec 2020 roku. Początkowo serial miał liczyć 6. sezonów, teraz jednak twórca „The Crown” –Peter Morgan poinformował, że piąta odsłona serialu będzie jego ostatnią.

Myślicie, że Gillian Anderson sprawdzi się w roli "Żelaznej Damy"?