"The Crown" 3: serial, na który czekamy

Z wytęsknieniem czekamy na nowy sezon serialu "The Crown". Trzeci już sezon serialu będzie tym bardziej zaskakujący, zwłaszcza, że po długich dyskusjach ostatecznie wymieniono całą obsadę poprzednich sezonów "The Crown". Grająca rolę królowej - Claire Foy ustąpiła oficjalnie miejsca Olivii Colman, która gra starszą już królową Elżbietę II. Rola księcia Filipa z kolei przypadła w udziale Tobiasowi Menzies. Największym zaskoczeniem jednak było obsadzenie w roli niepokornej księżniczki Małgorzaty Heleny Bonham Carter, której partneruje Ben Daniels jako miłość Małgorzaty, fotograf Antony Armstrong-Jones.

Królowa Elżbieta w "The Crown" 3 będzie musiała stawić czoła szybko zmieniającej się Wielkiej Brytanii, kiedy jej rodzina nadal walczy z panującymi zasadami monarchii i pragnieniami rozpadającego się życia osobistego.

"The Crown" 3: najnowszy zwiastun serialu

Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun trzeciego sezonu "The Crown". Wideo jest namiastką tego, co wydarzy się już 17 listopada, kiedy serial będzie miał swoją premierę na Netflixie. Autorem scenariusza serialu jest Peter Morgan. My już nie możemy doczekać się Olivii Colman jako królowej Elżbiety II.