Też denerwuje was wystający z bluzki stanik? To totalne faux pas!

Od kilku sezonów jednym z naszych ulubieńców stały się modele bluzek i sukienek z głębokim dekoltem na plecach. To w dużej mierze zasługa takich marek jak Undress Code i Odder Side, w kolekcjach których dominują takie zmysłowe projekty. Ten trend szybko nie minie, a raczej zapisze się już w historii mody na stałe. Warto więc nauczyć się stylizować tego typu elementy stylizacji. 

Jakie są najczęstsze modowe faux pas, jakie popełniamy wybierając górę stylizacji z seksownie odkrytymi plecami? Nie ukrywajmy, że w tego typu wyborze chodzi o seksowny, powalający efekt. Staje się wręcz odwrotnie, gdy nagle zamiast zmysłowo podkreślonej linii pleców, w oczy rzucają się tylko... ramiączka stanika. To właśnie stylizacyjna zmora wszystkich fanek ubrań z dekoltem na plecach. Jak się pozbyć tego koszmarku?

Ten trik z Tik Toka zmieni twoje życie. Jak mogłyśmy wcześniej na to nie wpaść?

Jaki stanik założyć do stylizacji z odkrytymi plecami? Niektóre z nas, by uniknąć wystającego spod bluzki stanika, decydują się zupełnie z niego zrezygnować. Nie jest to jednak wyjście dla wszystkich pań, np. zwłaszcza tych z większym biustem. Na rynku bieliźnianym można znaleźć modele biustonoszy z obniżonym paskiem lub finezyjnym wiązaniem (ciekawe modele znajdziesz w kolekcji np. White Rvbitt).

Znana tiktokerka o pseudonimie @michelimartinenghi uczy nas, że nie model stanika, a sposób w jaki go zakładamy ma największe znaczenie w efekcie finalnym. Genialny, a przede wszystkim szybki trik naprawdę zmienia życie (ok, górnolotnie powiedziane, ale na pewno go ułatwia)!. Wystarczy, że zamiast standardowego zapięcie ramiączek, przeciągniesz je pod pachami i zapniesz pod biustem. Nie tylko nie widać niechcianych ramiączek, ale też możemy być spokojne o podtrzymanie biustu. Zobacz ten sprytny lifehack z Tik Toka!

@michelimartinenghi

Como esconder seu sutiã? ##lojalaconquista ##dica ##michelimartinenghi ##tendencia ##dicas ##moda

♬ sonido original - Avengers